Sepet

Geri Ürün Özellikleri

Yoyko Ultimate Krem Oto Koltuğu için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Yoyko Ultimate Krem

 • Marka
 • Model
  • Ultimate
 • Renk
  • Krem
 • Ürün Fonksiyonu
  • Oto Koltuğu
 • Kullanıcı Ağırlığı
  • 0-36 kg
 • Araç Bağlantısı
  • Isofix + Top Tether
 • Kemer Tipi
  • 5 Noktalı
 • Kullanım Kriteri
  • Kiloya Göre
 • Koltuk Pozisyonu
  • Sürüş Yönü + 360 + Sürüş Yönü Tersi
 • Çoklu Yatış
  • Var
 • Ekstra Baş Desteği
  • Var
 • Çıkartılabilir Kılıf
  • Var
 • Yan Darbe Koruması
  • Var
 • Kemer Yükseklik Ayarı
  • Var
 • Kullanıcı Sınıfı
  • Bebek
  • Çocuk
  • Yürümeye Başlayan Çocuk
 • Kullanıcı Grubu
  • Grup 1
  • Grup 2
  • Grup 3
 • Diğer Güvenlik Özellikleri
  • Yan Etki Koruması (SIP)
 • Diğer Özellikler
  • Kemer Üzerinde Koruyucu Pedler

Tüm Özellikler

Geri Satıcı Açıklaması

Yoyko Ultimate 360 ° Dönebilir Yatabilir 0-36 Kg Deri Oto Koltuğu ISOFIX/SIP/LATCH Krem için satıcı açıklaması
(#575308152)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka
Yoyko
Renk
Krem
Durum
Sıfır
Model
Ultimate

Yoyko Ultimate 360 ° Dönebilir Yatabilir 0-36 Kg Deri Oto Koltuğu ISOFIX/SIP/LATCH Krem


NOT: Ürün isofix olmayan tüm araçlarda da kullanılabilir. Kullanım ile ilgili şema ürün yanındaki etiket ve kılavuzda mevcuttur.Ürünü arabanızın emniyet kemeri ile kolaylıkla bağlayabiliyorsunuz.Yanlız emniyet kemeri ile bağlandığında 360 derece kolay döndürme fonksiyonu kullanılamıyor.Fakat sizin bağladığınız yönde (çift yön ön ve arakaya bakacak şekilde) kullanılabiliyor. Yatma fonksiyonu kullanılabiliyor.

Yoyko Ultimate Spin 0-36 Kg Oto Koltuğu ISOFIX/SIP/LATCH


DOĞUMDAN İTİBAREN KULLANABİLME

360 DERECE DÖNEBİLME

YATMA POZİSYONU ALABİLME

En değerli varlığımız bebeklerimizin sağlığı ve güvenliği için özel olarak üretilen yoyko oto koltukları şimdi Türkiye'de!
Gerçek isofix bağlantılı, sağlam ve hafif özel üretim sportif kasası ile tüm gözler bebeğinizin üzerinde olacak!
Özel dokulu kumaşı ve dolgulu matı ile bebeğiniz sarsıntılardan etkilenmez ve rahat uyur!
ECE R44/04 sertifikasına sahip, güvenlik testlerinden geçen Yoyko oto koltukları ile çocuğunuz tam güvende!
Arabanız da özel olarak güvenlik için üretilmiş bağlantılara isofix ile kolayca bağlanır!
Yoyko oto koltuklarında özel olarak çarpışmalarda çocuğunuzun kafa ve boynunu koruyan SIP teknolojisi kullanılmıştır!
3 Kademeli yatma özelliği ile bebeğinize rahat bir seyahat sağlar.
Yan kısımlar özel deridir, Oturma kısımları terletmez özel kumaştır.


360° Dönebilme Özelliği:

· 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzun size döner pozisyona getirebilirsiniz. Her 45 derece kitlenir şekilde konumlandırabilirsiniz.

· 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzu oto koltuğuna kolayca yerleştirebilir ve kemer bağlantılarını yapabilirsiniz.

· Ekstra dolgulu portatif iç pedi sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilir. Çocuğunuz büyüdüğünde iç pedleri çıkartarak daha geniş oturma alanı sunabilirsiniz.

· 360° dönebilme özelliği belli ölçüde sertliğe sahiptir. Bu sertliğin sebebi koltuğun dönebilme ve her 45 derecede kitlenme mekanizmasının uyumluluğu ile ilgilidir.

Kullanım Aralığı : 0 - 36 Kg (0 Ay - 10 Yaş)

SIP(Side Impact Protection) teknolojisi ile çocuğunuzu yandan gelecek darbelerden korur ve baş dayanağı sayesinde ekstra konfor ve destek sağlar

Yumuşak minderli yan kanatlar

Emniyet kemerinin dönmesini engelleyen ve kılıfı koruyan kemer kılavuzları

Avrupa güvenlik standardı ECE R44/04 sertifikalı

GROUP 0+1+2+3

Merkezi ayarlı 5 nokta emniyet kemer sistemi

Koltuk kemeri üzerinde bulunan kaymaz darbe emici özel göğüs pedleri

Kolay ayarlanabilir uzayıp kısalabilen kaliteli kemerler

ISOFIX (Aracınızın şasesine doğrudan bağlantı) ile güvenli ve kolay montaj

LATCH sistemi ile arkadan çelik çengel ile ekstra güvenlik

Türkiye'de TEK !

Yan kısımlar özel deridir, Kaliteyi ve güvenliği önemseyen aileler için.

Leke zor tutan kaliteli özel kumaştan üretilmiştir. Kolay çıkarılıp takılabilir.

Güvenlik yoyko oto koltuklarında en önemli konudur, Bu sebeple mühendislerimiz çarpışmalar hakkında çok fazla çalışmaktadırlar.

SIP (Side Impact Protection) teknolojisi ile darbelere karşı ekstra korumalıdır.

Bebeğinizin Güvenli ve Kesintisiz Uyku Rahatlığı için Düşünülen 0-12 ay kullanım için özel olarak yatabilir Özel Tasarım.

Çok sağlam şaseli, darbelere karşı özel korumalı sistem

Avrupa güvenlik standardı ECE R44/04 sertifikalı

GROUP 0+1+2+3

Otomobil yolculukları herkesin çeşitli sebepler ile sevdiği yolculuk türlerinden biridir. Tek başınıza kafa dinleyerek, sevdikleriniz ile eğlenerek, çocuklarınız ile de kimi zaman gülerek kimi zaman zorlanarak geçirebildiğinizaraba yolculukları, sevdiğiniz yere veya kişilere ulaşmanızın en güzel yolu olabilir. Çocuklarınız ile yapılan uzun otomobil yolculukları, otomobil koltukları ile sorun olmaktan çıkıp keyifli zaman geçireceğiniz yolculuklara dönüşür. Bebekler için özel olarak tasarlanan otomobil koltuklarından biri olan Yoyko Oto Koltuğu'nda,onların güven ve rahatlığı ön planda yer alır.Çocuklarınız için hiçbir endişe taşımadan yapacağınız yolculuğun keyfi de bir başka olur.

Bebeğinizin Doğumu ile Yoyko Oto Koltuğu Yanınızda

Yoyko Oto Koltuğu, en kıymetli varlığınız olan çocuklarınızın sağlığıiçin tasarlanmış olan verahat seyahat edebilmelerini sağlayan özel ürünlerden biridir. Gözünüzü kırpmadan izlediğiniz bebekleriniz de ürün sayesinde artık rahat bir yolculuk yapabilir. Bağlantı noktası olan tüm arabalarda rahatlıkla kullanılabilen oto koltuğu ile bebeğiniz yol boyunca konforlu bir uyku çeker.

Bebeğinizin Konforu ve Güvenliği ile Keyifli Yolculuklar

Yoyko Oto Koltuğu, bebeğinizin doğumundan itibaren gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte hem sizin hem onun huzurlu bir seyahat yapmasını da sağlar. Ürünü tercih etmenizin teknik özelliklerine ve tasarımına bağlı olarak sayısız faydası bulunur.

Sağlam ve hafif olarak üretilen sportif kasasınınözel tasarımı sayesinde, dilediğiniz uzunlukta yolculuk yapabilirsiniz. Yatma, oturma ve dinlenme olmak üzere 3 kademeli pozisyonu ile bebeğiniz kendini güvende ve konfor içinde hisseder. Yolculuk boyunca sorun çıkarmayan bebeğiniz ile keyifli anlar biriktirebilirsiniz. Yan kısımları deri olan Yoyko Oto Koltuğu'nun oturma kısımları terletmez özel kumaştan üretildiği için bebeğiniz yaz mevsiminde yapacağınız uzun yolculuklara hazırdır. Üretiminde kullanılan kumaşlar zor leke tuttuğu için bebeğinizin döktüğü yiyecek ve içeceklere karşı da dayanıklıdır. Aracınızın şasesine doğrudan bağlantı yapılabildiği için güvenli ve kolay bir montaj gerektirir. Böylece, bebeğiniz güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşar. Ayrıca, kolay bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz için ergonomik bir kullanım sunar. Özel dokulu kumaşı ve dolgulu matı sayesinde bebeğiniz sarsıntılardan en az şekilde etkilenir. Yumuşak minderli yan kanatlar ise tümsek ve çarpmalardan bebeğinizin en az şekilde etkilenmesini sağlar. Özel tasarım baş, boyun, sırt ve omuz koruma pedleri bulunan oto koltuğu üst düzey rahatlık sağlar. Güneşlik ve gölgelik sistemi ise dışarıdan yansıyan güneş ışınlarına karşı önlem niteliğindedir. Böylece, bebeğiniz ışık yüzünden uyanmayarak rahat yolculuğuna devam eder.

Son Teknoloji ile Ekstra Güvenlik Sağlar

Bebeğiniz güvenliği sizin içinherkes ve her şeyden önce gelir. Bunu sağlayan son sistemleri kullanan YoykoOtomobil Koltuğu, sorularınıza yanıt niteliğinde olduğunu kanıtlar.

Koltuğun 360 derece dönebilme özelliği, ürünü her 45 derecede bir kilitlemenizi sağlar. Bu özellik sayesinde, çocuğunuzu koltuğa rahatlıkla yerleştirebilir ve kemer bağlantılarını yapabilirsiniz. Yoyko Oto Koltuğu, çocuğunuz 10 yaşına ve 36 kg'a ulaşana kullanabileceğinizbir üründür. Herhangi bir yıpranma, kırılma ya da bozulma yaşamaz, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Side Impact Protection teknolojisi ile çocuğunuz olası yandan gelebilecek darbelere karşı korunur, baş dayanağı sayesinde de ekstra konfor ve destek sağlanır. Merkezi ayarlı 5 nokta emniyet kemer sistemi, çocuğunuzun ölçülerine göre uzayıp kısalarak kolaylıklaayarlanabilir. Koltuk kemeri üzerinde bulunan kaymaz ve darbe emici göğüs peşleri bulunur. LATCH sistemi ile arkadan çelik çengel ekstra güvenlik sağlar. Ayrıca, Angel Care Kilit Sistemi de, bebeğinizin güvenliğini yolculuklarınızdaüst seviyeye taşır.Gittigidiyor Entegrasyonu


Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 103,23 TL 929,07 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 110,46 TL 994,10 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 103,23 TL 929,07 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 110,46 TL 994,10 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 162,43 TL 974,59 TL
9 110,46 TL 994,10 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 108,39 TL 975,52 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 103,23 TL 929,07 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 110,46 TL 994,10 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 103,23 TL 929,07 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 110,46 TL 994,10 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 162,43 TL 974,59 TL
9 110,46 TL 994,10 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 309,69 TL 929,07 TL
6 154,85 TL 929,07 TL
9 108,39 TL 975,52 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 103,23 = 929,07 TL

9 Taksit x 110,46 = 994,10 TL

9 Taksit x 103,23 = 929,07 TL

9 Taksit x 110,46 = 994,10 TL

9 Taksit x 110,46 = 994,10 TL

9 Taksit x 108,39 = 975,52 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 12:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • PTT Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 12:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
PTT Kargo

Yoyko Ultimate ürününü satan satıcılar

 • juppeshop
  Günün Fırsatı 1.499,00

  929,07

  Ücretsiz Kargo

 • juppeshop
  1.493,35

  929,07

  Ücretsiz Kargo

 • juppeshop
  1.493,35

  929,07

  Ücretsiz Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön