Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

efeozdenak266415

28/11/2020

süper

Bizim için oto koltuğunda en önemlisi çocuğumun güvenliği tabiki. Bir önceki oto koltuğu hiç rahat görünmüyordu, çocuğum dimdik oturuyordu üstünde. Bu ürünü uzunca bir süre araştırdım ve sonra almaya karar verdim. Gerçekten de daha önceki çok rahatsızmış. Bu ürünü aldıktan sonra güvenilir, rahat oto koltuğu nasıl olurmuş görmüş oldum. Bizim gibi sürekli arabayla yolculuk yapan ebeveynlere gözüm kapalı tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

arzukirklar622953

17/09/2020

Kaliteli

fiyat ve performans olarak çocuğum ve ben mutluyuz. alırken kilo olayına genişliğine dikkat edin biz aracı düşünerek almamışytık ama koltuğu aldıktan sonra aracımızzı değiştridiğimiz için sıkıntı olmadı. eski arabamız olsaydı sorun olabilirdi. iki çocuğumuz da bu koltuğu kullandı onlar da rahat ediyor yolculuklarda biz de rahat ediyoruz. arkadaşlarım da kendi çocukları için aldı araçlarına uydu. alt zemine zarar vermiyor ezilme yıpranma hiç bir şey yapmadı. biz memnunuz uzun yıllar kullanılır. ürünün kumaşı kaliteli. teşekkürler

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde oldukça başarılı bir çocuk koltuğu olduğunu söyleyebilirim. Piyasaya baktığımızda fiyatlarının çok yüksek olduğunu görüyorum. Bende araştırdığımda en uygun fiyatlı ve kaliteli koltuğun bunda olduğunu gördüm ve hemen almak istedim. Ürün elime iki gün içinde ulaştı ve beni çok şaşırttı. Hemen kullandık. Çocuğumuzla bunu oldukça beğendi. Oldukça rahat olduğunu söyleyebilirim. Uzun yolculukta kullandım ve çocuğumuz hiçbir şekilde konforundan sorun yaşamadığı nokta bu da bizi oldukça memnun etti. Bu fiyata almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Fiyat performans açısından oldukça başarılıdır. Çok fazla para vermeye gerek yok. Ben oldukça memnunum ve herkese de tavsiye ederim. 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

adakuzucu644267

23/11/2020

güzel

Ürün 4 günde elimize ulaştı. Markayı daha önce duymamıştım, diğer oğlum için başka oto koltuğu kullandık pek memnun değildim. Bu yorumu yazmak için de 2 hafta kullandık, test ettik. Kumaşı leke tutmuyor ve hızlı kuruyor. Emniyet kemeri de sağlam. Şu anlık çok memnunuz, satıcıya çok teşekkürler.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön