GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Ana Kucağı

kategorisinde 443 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebeğinizi ana kucağında uyutacak mısınız?

  Evet

  Çoklu Yatış özelliği olan ana kucağı modelleri

Ana Kucağı

Ana kucağı modellerini, bebeğinizin konforunu sağlamak için olduğu kadar fiziksel gelişimlerinin sağlıklı devam etmesi için de kullanabilirsiniz. Bebeklerin yanı sıra annelere de fayda sağlayan ürünler, aynı zamanda yeni anne olanların hayatını biraz daha kolaylaştırıyor. Bir bebeğin uzun süre kucakta taşınması zor olduğu kadar yorucu da olabiliyor. Kucakta taşınmak, bebeklerin hem sağlığını hem de güvenliğini olumsuz etkileyebileceği gibi sizleri de zorlayabilir. Bu nedenle ana kucağı, bebeğin taşınmasını kolaylaştıran, tek bir yerde sabit kalarak huzurlu vakit geçirmesini sağlayan ideal ürünler arasında yer alıyor. Bebeğinizin birden fazla ihtiyacını tek seferde karşılayabileceğiniz modelleri uygun ana kucağı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri

Ana Kucağı

Özellikle birden fazla çocuğu olan anneler tarafından tercih edilen ana kucağı modelleri, emziren annelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bebeklerin anatomilerine uygun olarak üretilen tüm ana kucakları, ayarlanabilen sırt bölümleri ile dikkat çekiyor. Bu sayede, koltuğun duruşunu, bebeğinizin fiziki gücüne ve kilosuna uygun hale getirebilirsiniz. Bebekleri muhtemel tehlikelerden koruyan ana kucakları, sizin rahat etmenizi sağlarken bebeğinizin ise eğlenerek vakit geçirmesini ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar. Ayrıca bazı modellerde yer alan ekstra boyun pedleri ve yastıklar ise bebeğinizin boynunu sabit tutarak onu rahat ettirir.

Araba Tipi Ana Kucağı Modelleri

Ana Kucağı

Ana kucağı seti olarak da bilinen araba tipi modeller, yolculuk esnasında ya da dışarıya çıkıldığında hem bebeklerin rahatça taşınmasını hem de güvende olmalarını sağlıyor. Ev içinde kullanabileceğiniz gibi, sokakta da güvenle taşıyabileceğiniz ana kucaklarını, arabalarda emniyet kemeri ile sabitleyerek güvenli seyahat koşullarını yerine getirebilirsiniz. Ana kucağı tavsiyeleri, ebeveynlerin birden fazla ürün almasına gerek olmadığını vurguluyor. Eğer araç sahibi iseniz sadece araç tipi ürünlerden satın alarak hem evde hem de yolculukta bebeğinizi güvende tutabilirsiniz.

Beşik Tipi Ana Kucağı Modelleri

Ana Kucağı

Ana kucağı markaları, ürün yelpazesini çeşitlendirerek bebeklerin ve annelerin hayatını daha da renkli hale getiriyor. Ev tipi sabit ana kucaklarının yanı sıra sallanarak hareket edebilen beşik tipi ana kucakları da üretiliyor. Sadece evlerin belli yerlerinde kullanım amacı ile satın alacağınız ana kucakları için beşik tipi modeller tercih edebilirsiniz. Bu tip modeller, bebeğinizi aynı koltukta uyutmanıza ve beslemenize imkan sunarken, diğer yandan bebeğinizin tek başına oyalanmasını da sağlar.

Artılar

 • Evde ve yolculukta bebeklerin güvenli ve konforlu bir biçimde oturmasını sağlar.
 • Beşik tipi ana kucakları sallanarak çocukların daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.
 • Araba tipi ana kucakları, kendi emniyet kemerleri ile çocukları sabitlerken arabaların emniyet kemerleri ile de kendilerini sabitler.
 • Bazı araba tipi ana kucakları bebek arabalarına da monte edilerek çpk yönlü işlevsellik sunar.
 • Beşik ve ev tipi ana kucakları asayesinde nnelerin bebeklerini sürekli kucakta taşımasına gerek kalmaz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bebek ana kucağı seçimi yapılırken kullanım amacının ve yerinin dikkate alınması gerekir.
 • Kullanılan kumaşın terletmeyen pamuklu ve anti-bakteriyel özellik taşıması gerekir
 • Ana kucağı taşıma amacı ile alınıyor ve araç içinde de kullanılacak ise oto koltuğu olabilen ana kucakları tercih edilebilir.
 • Hareket esnasında düşmemeleri için ana kucağında emniyet kemeri mutlaka bulunması gerekir.
 • Bebek taşıyan ana kucaklarının tutma yerinin kauçuk veya sünger dolgu malzemelerden tercih edilmesi ve tente kumaşının hafif olması gerekir.

GittiGidiyor BLOG

5 Adımda Ana Kucağı Seçmek

5 Adımda Ana Kucağı Seçmek

Bebeklere güvenli ve konforlu bir alan yaratmayı amaçlayan ana kucağı, annelerin de içini rahat ettiriyor. Tabii koruma, konfor ve işlevsellik sağlaması gereken standartları en iyi şekilde karşılaması koşuluyla.

DEVAMINI OKU
GittiGidiyor'dan Seçtiklerimiz: En İyi 8 Ana Kucağı

GittiGidiyor'dan Seçtiklerimiz: En İyi 8 Ana Kucağı

Bebekleriniz için konforlu ve güvenli, sizler için pratik ve ergonomik ana kucaklarını keşfedin!

DEVAMINI OKU
Bebekle Uçuşta Hayatınızı Kolaylaştıracak 9 Tüyo

Bebekle Uçuşta Hayatınızı Kolaylaştıracak 9 Tüyo

Birçok anne bebeği ile uçak yolculuğundan endişe duyar. Eğer siz de onlardan biriyseniz merak etmeyin, bu konunun üstesinden geleceksiniz! İşte karşınızda harika ipuçları...

DEVAMINI OKU