GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Amway

markasında 568 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Amway sağlık, güzellik ve kişisel bakım ürünleriyle faaliyet gösteren uluslararası ölçekli bir markadır. ABD merkezli marka kumaş beyazlatıcısı, leke çıkarıcı, fırın temizleyici, bulaşık deterjanı gibi envaiçeşit ürünle birçok alanda gerekli hijyenik ürünleri satışa sunmaktadır. Siz de sterilize bir ev hijyeni ve kişisel bakım için sayfamızı gezerek Amway ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Popüler Amway Ürünleri

Mutfak, banyo, cam gibi evinizin en temel bölgelerini temiz ve hijyenik bir forma getirmek için Amway L.O.C ürünlerini kullanabilirsiniz. Parlak ve çizilmemiş pencereler için tercih edebileceğiniz ürün ayna, televizyon, hatta bilgisayar ekranları için de oldukça idealdir. Her türlü kir ve lekelere hızlıca nüfuz eden cam temizleyiciler bitkilerden elde edilen bileşenleriyle doğal bir temizliğin önünü açar. Ferahlatıcı kokusu ortama güzel bir hava katarken fosfat, asit veya klorlu ağartıcı içermemesi de avantajınızadır. Hijyenin en çok ihtiyaç duyulduğu alanlardan biri olan banyolar da L.O.C banyo temizleyicilerle tertemiz olur. Su lekeleri ve kireç kalıntılarını temizlemede oldukça ideal olan ürün yenilenebilir kaynaklardan alınan sitrik asit içerir. Çözücü, organik asit, parfüm, noniyonik yüzey aktif madde gibi bileşenlere sahip ürün 500 ml'lik şişelerle sayfamızda satışa sunulmaktadır. Kumaşlarınızı beyazlatmak ya da konsantre bir sıvı deterjan almak içinse Amway Home ideal ürününüz olabilir. Günlük yıkamalarınızın gücünü arttırarak kıyafetlerinize parlak bir görünüm kazandırmak için kumaş beyazlatıcıları seçebilirsiniz. Bardak ve fincanlarınızda da kullanabileceğiniz ürün kusursuz bir ön ıslatma malzemesi olarak öne çıkar. Klor bazlı olmayan oksijen ağartıcısı sayesinde renklilere karşı da nazik yaklaşan ürün 20 ile 90 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda etkisini gösterir. Sıvı deterjan ise düşük sıcaklıklarla maksimum performans gösterirken konsantre formülü üstün bir temizlik sağlar. Bir başka konsantre temizleyici olarak Amway Zoom ile de yağlı kirlileriniz için endişelenmenize gerek kalmaz. Çözücü, anyonik yüzey aktif madde, alkilleyici ajan gibi bileşenlere sahip ürün suyla durulama gerektirmeksizin püskürtüp silerek kullanılabilir. Aradığınız hijyen ürününe çok amaçlı Amway yüzey temizleyiciler ile ulaşmak için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Öne Çıkan Diğer Amway Ürünleri

Kişisel bakımınız için göz kremi, kaş kalemi gibi ürünler bulabileceğiniz Amway Artistry serisiyle tanışabilirsiniz. Oldukça sağlam uçlu olan kaş kalemi kaşınızda kolayca gezinerek pürüzsüz bir makyaj sağlar. İsteğe göre ince, orta ya da kalın çizgi yaratabileceğiniz ürün rengini uzun süre korur. Antioksidan E vitamini içeren ürün kokusuz olup dermatologlar denetiminde test edilerek satışa sunulur. İçerisinde kaş tarama fırçası da bulabileceğiniz kalem bu sayede kaşların açılmasını isteyenlere kolaylık sağlar. Serinin yaşlanma karşıtı özelliğiyle öne çıkan göz kremi ürünüyse cildinizin daha genç ve dinç görünmesini sağlar. Yüzünüzdeki kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltmayı başaran krem canlı bir cilde tekrar kavuşmak için oldukça idealdir. Ağız bakımının olmazsa olmaz ürünleri olan macun ve fırçalara ise Amway Glister serisiyle ulaşabilirsiniz. İki yaş ve üzeri çocuklar için satın alabileceğiniz diş fırçalarında kolay temizlik anlayışı ve hassas diş etlerini koruyan yumuşak kıl yapısını görebilirsiniz. Çocuklara hitap eden renkli tasarımlarla öne çıkan ürün BPA, PVC, fitalat içermez. Yetişkinler için görebileceğiniz diş fırçaları ise ergonomik olup kullanımı kolaydır. Yumuşak ve orta sertlikle bir fırça için tercih edebileceğiniz ürün zor ulaşılan diş aralarına dahi kolayca nüfuz ederek üstün bir temizlik sağlar. Florür içeren diş macunuysa diş minesine zarar vermeyen bir parlaklık sağlar. Dişlerin daha kuvvetli olması, çürümeye karşı direnç göstermesi için gerekli formüllere sahip olan ürün ağız bakımı için etkin koruma sağlar. Yarım litrelik şişelerde temin edebileceğiniz Amway Oven Cleaner ise jel formunda olup güçlü bir fırın temizleyicisi olarak öne çıkar. Kategorimizden siz de aradığınız hijyen ve bakım ürününü kolayca satın alabilirsiniz.

Amway Fiyatları

Geniş bir bakım ve hijyen ürünleri ağına sahip olan Amway fiyat performansı bazında da değişkenlik gösterir. Ürünün dahil olduğu temizlik grubu, setlerle ya da tekli olarak satılması, şişe başına denk düşen hacim gibi unsurlar fiyat şekillenmesinde etkilidir. Bu sayede kullanıcılar tek bir fiyat seviyesinden ziyade geniş fiyat aralığında inceleme yapabilir. Aradığınız ürünün gerekli hijyenik bileşenlere sahip olduğunu görebileceğiniz Amway ürünleri kategorimizde envaiçeşit türüyle yer almaktadır. Kolay alışveriş ve hızlı sipariş imkanından faydalanabilir, istediğiniz ürüne hızlıca sahip olabilirsiniz.