GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Alo

markasında 55 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dünyanın en büyük kimyevi tüketici ürünleri imal eden şirketlerinden Procter & Gamble Alo ile de dünya çapında popüler bir deterjan markasına sahiptir. Toz ve sıvı çeşitlere sahip Alo elde ya da çamaşır makinenizde yıkayabileceğiniz birçok deterjan üretmektedir. Üstün temizleme özelliği sayesinde kıyafetlerinize derinlemesine nüfuz eden deterjanları kategorimizde tekli ya da avantajlı setlerle hemen satın alabilirsiniz.

Alo Toz Deterjanları

Professional Kar Çiçeği olarak öne çıkan bir Alo matik deterjanıyla giysilerinize maksimum temizlik sağlayabilirsiniz. Beyazlar için kullanılmaya uygun olan ürün tek yıkamada zahmetsiz bir şekilde mükemmel bir yıkama sunar. 40 derece yıkamalarda dahi muhteşem beyazlık sunan ürünü renkliler ve beyazlar için imal edilen deterjanlar takip eder. 6 kg ağırlığında bulabileceğiniz ürünle 40 yıkamaya varabilirsiniz. Kıyafetlerinizi parlaklıkla buluşturan ürün geliştirilmiş formülü ile de popüler toz deterjanlar arasındadır. Yapısındaki temizlik destekleyici gücüyle de üst düzey etki gösteren ürün giysilerinizi ferah, temiz ve capcanlı bir şekilde size geri kazandırır. Bir Alo toz çamaşır deterjanı beyazlar ve renkliler için 7 kg hacme sahip ürünleriyle de boy gösterir. Ürünü tekli alabileceğiniz gibi dilerseniz ikili paketlerle toplamda 14 kg şeklinde de temin edebilirsiniz. Böylece renklileriniz ve beyazlarınız için aynı üstün deterjana iki pakette sahip olabilirsiniz. Renkliler özelinde bir deterjan arıyorsanız Platinum çeşitlerini de Fairy etkili olarak kategorimizde bulabilirsiniz. Birçok tüketici inatçı yağ lekelerini gidermek için çeşitli yağ çözücüleri ve bulaşık deterjanlarıyla ön uygulama yaptığından Alo buna gerek duymamanızı sağlar. Fairy'nin geliştirilmiş formülü ve kesin yağ çözme fonksiyonuyla donatılan Platinum ön uygulama yapmadan zorlu yağ lekelerini gidermenizi sağlar. Zor bölgelerdeki lekelere de üst düzeyde odaklanan ürün böylece kıyafetlerinizi tertemiz ve ilk günkü gibi canlılığıyla kullanmanızı sağlar. Kategorimizde dilerseniz daha farklı Alo toz deterjanları ile tanışabilirsiniz. Sıvı ya da toz farklı deterjanlarla bir arada sunulan setler de oldukça avantajlı bir alışveriş sağlar. Özellikle kilo bazında seçim yapmak isterseniz Alo deterjan 10 kg, 4.5 kg ya da 120 yıkama gibi özellikleriyle de sayfamızda sunulmaktadır.

Alo Sıvı Deterjanları

Sıvı yöntemleri tercih ediyorsanız renkliler ve beyazlar için tasarlanan Gül Bahçesi sıvı deterjanlar çok idealdir. Herhangi bir ek adım olmaksızın kıyafetlerinizi yıkama imkanı sunan ürün 40 yıkamaya varan temizlik imkanı sağlar. Dilerseniz ürünün 2'li olarak satıldığı setlere sahip olarak 80 yıkamaya da çıkabilirsiniz. 42 yıkamaya varan Kar Çiçeği de sıvı formunda Alo deterjanları arasında bulabileceğiniz ürünler arasındadır. Renklileriniz ve beyazlarınız için geliştirilen üstün formülü sayesinde beyazlarınız kar gibi bembeyaz, renklileriniz de capcanlı olabilir. Hiçbir ön işlem gerektirmeden kullanılmaya müsait olan ürün çamaşırlarınıza kattığı ferah kokuyla da çok hoş bir yıkama sağlar. Pamuklu, keten ve suni kumaşlarda kullanıma uygun olan ürünü otomatik çamaşır makinelerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Alo sıvı deterjanları ile ilgili daha detaylı bilgi alabileceğiniz kategorimizde hızlıca alışveriş de yapabilirsiniz. 1, 1.5 litre gibi hacim bazında da araştırma yapabilir, tek bir sıvı deterjanın ne kadar yıkamaya imkan tanıdığını da öğrenebilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralıklarını belirleyerek de bütçenize en uygun deterjanlara hızlıca ulaşabilir, çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Alo Deterjan Fiyatları

Alo yoğun ve zorlu lekelere karşı üstün çözümlerle sunduğu deterjanlarını geniş bir çeşitlilik ağıyla beraber sunar. Gerek toz gerek sıvı deterjanlar farklı alım imkanları ve ulaşılabilirlikle kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Ayrıca toz deterjanlara paketler halinde ulaşırken farklı toz deterjan markalarının ürünlerinin dahil olduğu setlerle de ilgilenebilir. Hacim itibarıyla geniş bir kilogram ve litre farklılığı gösteren Alo çamaşır deterjanı ürünleri sunduğu çeşitlilik ve fırsatlarla beraber kapsayıcı bir fiyat skalasını da beraberinde sunar. Bu sayede tüketiciler belirli bir fiyat çizelgesinden çok her bütçeye hitap eden fiyat performanslarına ulaşabilirler. Kategorimizi inceleyerek, fiyat aralıklarınızı kendinizin belirleyebileceği opsiyonumuzu kullanabilirsiniz. Bu sayede bütçeniz açısından en ulaşılabilir deterjanları listelemeniz kolaylaşır. Çeşitli avantajlardan da yararlanabileceğiniz kategorimizde verimli ve kârlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.