GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Aksa

markasında 83 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Aksa jeneratör sektörünün Türkiye'deki önde gelen markalarından biridir. Başarısını, ürettiği jeneratörlerin yarısını ihraç etmesiyle de kanıtlayan marka Avrupa'dan Asya'ya 10'dan fazla sahip olduğu ofis ile de küresel sektörün önde gelen oyuncuları arasındadır. Dizel ve benzinli jeneratörlerden marşlı modellere kadar markanın ürünlerini kategorimizde detaylıca inceleyip hızlı alışverişten yararlanabilirsiniz.

Aksa Benzinli Jeneratörler

Benzinli yakıt tipiyle kullanabileceğiniz Aksa jeneratörleri arasında AAP 5500 ipli modeller oldukça rağbet görmektedir. Portatif detaylarla tasarlanan ürün taşıma kolaylığı sağlayan iki adet tekerleğe sahiptir. İlk çalıştırmada ya da soğuk havalarda kolay çalıştırmanız amaçlı, zengin yakıt karışımı sağlayan jikle sistemi de oldukça fonksiyoneldir. 230 V akü voltajına sahip ürünü Aksa AAP 8000 E benzinli jeneratörler takip eder. 5 saate kadar sürekli çalıştırılabilen marşlı ürün 220 V ya da 380 V'ye sabitlenebilen otomatik voltaj regülatörüne de sahiptir. 15 ila 25 litrelik büyük yakıt tankı kapasitesi sayesinde 8 kW maksimum güce ve 3000 devirli motora sahip olan ürünün tekerlekli taşıma sistemiyle kolayca yeri değiştirilebilir. İster ipli ister marşlı olarak çalıştırılabilen Aksa AAP 3500 benzinli jeneratörler ise 15 litrelik maksimum yakıt kapasitesine sahiptir. 6.5 HP motoruyla güçlü performans gösteren ürün elektrik kesintilerine karşı etkili bir çalışmayla kesinti giderilene kadar size yardımcı olabilir. Büyük hava filtresinden büyük susturuculara, yakıt seviye göstergesinden voltmetreye, otomatik voltaj regülatöründen düşük yağ alarmına kadar pek çok özellikle donatılan Aksa benzinli jeneratör fiyatları itibarıyla da oldukça geniş bir yelpazede seyreder. Kategorimizde görebileceğiniz fiyat skalalarının genişliği sayesinde ürünün kullanılacağı yere ve bütçenize uygun bir jeneratörü bulmanız oldukça kolaydır. Siz de detaylı ürün incelemesi, fiyat filtrelemesi ve kolayca alışveriş yapmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Aksa Jeneratörleri

Benzinli motorların aksine içten yanmalı motorların sahip olduğu teknolojideki gibi çalışan Aksa dizel jeneratörleri normal şartlarda kendiliğinden alev alabilmektedir. Bu sayede yanma işlemi için bujilere ihtiyaç duymayan ürüne Aksa APD 112 gibi bir modelle ulaşabilirsiniz. Crown Kraft motor sistemine sahip olan jeneratör modeli 6 silindirli bir in line tasarımla öne çıkar. 1500 d/ dk nominal devire sahip olan ürün farklı birçok dizel jeneratör de takip eder. Otomatik kabin sistemine sahip bir modele APD 110 A model jeneratörlerle de ulaşabilirsiniz. Diğer modeller gibi söz konusu model de ISO 8528-1'e uyumlu ESP ve PRP sistemlerine sahiptir. Bir Aksa jeneratör dizel yakıt tipiyle çalışan modellerinde elektrik kesintilerini ortadan kaldıracak üstün performansıyla kesintilere karşı her zaman ve güvenli bir şekilde hazır olmanızı sağlar. Özellikle hava koşullarının ağırlaştığı zamanlarda işlevselliği daha çok ön plana çıkan Aksa jeneratörleri hava şartları gibi birçok unsur nedeniyle problem yaşayan elektrik altyapıları karşısında da oldukça üstün çözümler sunmaktadır. Elektrik kesintilerinden kaynaklı olarak yaşanan en büyük problemler arasında buzdolabındaki bazı ürünlerin bozulması, kombi ve diğer ısıtma cihazlarının çalışmaması gibi faktörler bulunduğundan kesintiler gündelik hayatı sekteye uğratabilmektedir. Marka sunduğu farklı modelleri sayesinde ürünün kullanılacağı mekana, mekanın kapasitesine göre en uygun jeneratörü bulmanızı sağlar. Kategorimizde Aksa jeneratör fiyatları hakkında da kapsamlı bilgi alarak en doğru sonuçlara hemen ulaşabilirsiniz.

Aksa Hakkında

Temelleri 1968'e kadar götürülebilen Aksa 1984'teki ilk jeneratör üretiminden bu yana kısa sürede büyük başarılar kazanarak dünya pazarında boy göstermeye başlamıştır. Türkiye, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan büyük üretim tesisleri markanın başarısını son sürat sürdürmesini sağlamaktadır. Asya'dan Avrupa'ya, Afrika'dan Amerika'ya bir düzineyi geçen ofis sayısıyla küresel sektörün de önemli markalarından biri olan Aksa Ar - Ge yatırımları sayesinde daha düşük yakıt sarfiyatlı, düşük sesli ve çevre dostu jeneratörler üretmeye devam etmektedir. Jeneratörlerinin yanı sıra marka doğalgaz dağıtım sektöründen elektrik enerji ticaretine, turizmden tarıma kadar farklı birçok sektörde de faaliyet göstermeyi devam etmektedir. Siz de oldukça köklü ve tecrübeli markanın her zaman en gelişmiş modellerini sunmak için uğraştığı jeneratörlere sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ürünlerin birbirinden farklı teknik özelliklerini detaylıca inceleyebileceğiniz kategorimizde çeşitli fırsatlarla karşılaşarak avantajlı alışveriş de yapabilirsiniz. Arayışınıza uygun ürünleri fiyat filtresinden geçirerek bütçenizle uyumlu modellere de vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.