GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Prezervatif (Kondom)

kategorisinde 1772 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi marka için arıyorsunuz?

Prezervatif (Kondom)

Prezervatifler, cinsel ilişki sırasında istenmeyen gebelikleri ve cinsel hastalıkları önlemede kullanılan cinsel sağlık ürünleridir. Prezervatifler sayesinde cinsel ilişkide hem korunabilir hem de ilişkiden alınan hazzı üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Kabartmalı prezervatif, kalın prezervatif, ekstra kalın prezervatif, kadın prezervatifi ve erkek prezervatifi gibi daha nice çeşit prezervatif modelleri, cinsel hayatınıza renk katmak ve sağlığınızı korumak için kategoride sizleri bekliyor.

Prezervatif (Kondom) Nedir?

Prezervatif (Kondom)

Artık günümüzde cinsel ilişkilerin yarısından fazlasında korunma yöntemleri kullanılıyor. Cinsel ilişkide korunmanın en büyük nedenlerinden biri, cinsel yolla bulaşan hastalıklardır. Hem %97'nin üstünde başarı ile cinsel korunmayı sağlaması hem de basit ve pratik olması sayesinde prezervatif veya kondom, en çok tercih edilen cinsel korunma yöntemidir. Prezervatif özellikleri ise modeline göre değişiklik gösteriyor. Fakat genel itibarıyla prezervatifler, kauçuktan yapılması sebebi ile kolayca esneyebilen ve yırtılmayan özellikleri barındırıyor. Oldukça dayanıklı olması sayesinde cinsel ilişkide %97 gibi bir yüksek oranla korunmayı vaat edebiliyor. Esnek ve ince maddeden yapıldığı için de cinsel ilişkide his kaybı yaşamadan sağlıklı ve zevkli cinsel birleşme yaşanmasına imkan sağlıyor. Üstelik avantajlı prezervatif fiyatları sayesinde uygun fiyatlara satın da almanız mümkün. Prezervatif kampanya olan ürünleri tercih etmeniz halinde kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Prezervatif (Kondom) Modelleri

Prezervatif (Kondom)

Prezervatifler, her zevke ve kitleye hitap eden geniş bir yelpazede bulunuyor. Tamamen sizin ve partnerinizin zevklerine göre aradığınız tüm modelleri kategoride kolaylıkla bulabilirsiniz. İnce prezervatif oldukça ince yapısı sayesinde adeta ten hissi yaratır. Böylelikle hem korunabilir hem de prezervatif yokmuş gibi cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz. Eğer daha ince bir ürün istiyorsanız ekstra ince prezervatif modellerini de deneyebilirsiniz.Tırtıklı prezervatif yapısal olarak normal prezervatife benzer. Tek farkı üstünde tırtıkların olmasıdır. Tırtıkların kadınları uyarması sayesinde kadınların aldığı zevk artar. Geciktirici prezervatif cinsel birlikteliğin süresini artırmaya böylelikle haz dolu cinsel birlikteliğin daha uzun yaşanmasına olanak sağlar. Erken boşalma gibi sorunlarla karşı karşıya olan çiftlerin oldukça tercih ettiği geciktirici prezervatifler tamamen sağlıklıdır. Uzatmalı prezervatif, neon prezervatif, rötar prezervatif, fosforlu prezervatif, titreşimli prezervatif, latekssiz prezervatif, renkli prezervatif gibi cinsel yaşamınıza yeni heyecanlar katacak ürünler kategoride sizlerin beğenisine sunuluyor. Bunların yanı sıra aromalı prezervatif tercihinde bulunmak istiyorsanız çikolatalı prezervatif, çilekli prezervatif gibi aromalı ürünleri de sepetinize ekleyebilirsiniz.Kullanım ihtiyacınıza göre isterseniz tekli prezervatif, 5'li prezervatif, 100'lü prezervatif seçenekleri de kategoride sizleri bekliyor.

Prezervatif (Kondom) Nasıl Kullanılır?

Prezervatif (Kondom)

Prezervatif, basit ve pratik olması sebebiyle en popüler cinsel korunma yöntemidir. Sadece 10-20 saniyelik işlemle kullanabileceğiniz prezervatifler doğru kullanıldığı takdirde cinsel hastalıkları %97'lik gibi yüksek bir oranda önler. Bu yüzden prezervatifi dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Önce prezervatifin paketini, prezervatife zarar vermeden açmalısınız. Prezervatifin doğru yönünü, penisin başına gelecek şekilde geçirmelisiniz. Ardından penisin hepsini kaplayacak şekilde prezervatifi yuvarlamalı, hiçbir şekilde boşluk bırakmamalısınız. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta, prezervatifin içinde hava kalmamasıdır. Eğer içinde hava kalmışsa üstüne basarak havayı almalısınız. İlişkide tam korunma sağlanması için önemli olan diğer husus ise prezervatif boyutları arasından doğru prezervatif seçimi yapılmasıdır. Cinsel organınıza göre büyük boy prezervatif, 48 mm prezervatif, 56 mm prezervatif, 60 mm prezervatif gibi birçok model arasından doğru tercihlerde bulunmalısınız. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, benzer ürünler için Aile Planlaması kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Prezervatif (Kondom) Kullanmanın Avantajları

  • Prezervatif sayesinde cinsel hastalıklardan korunabilirsiniz.
  • Prezervatifler cinsellikten alınan hazzı artırır.
  • Prezervatifler cinsellikte farklı fanteziler yaşamanıza olanak sağlar.
  • Cinsellikte yaşanan bazı sorunlar prezervatifle kolay bir şekilde aşılır.
  • Prezervatif kullanımı oldukça basit ve pratiktir.

Prezervatif (Kondom) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Farklı boyutlara ve özelliklere sahip prezervatif çeşitleri arasından kendinize uygun olanı seçmelisiniz.
  • Almadan önce son kullanma tarihinin geçmemiş olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Hem partnerinizin hem sizin zevklerine hitap eden prezervatif seçimi yapmalısınız.
  • Prezervatif markaları arasından kaliteli ve adını duyurmuş ürünleri tercih etmelisiniz.
  • Kullanım ihtiyacınıza yetecek sayıda prezervatif satın almalısınız.