GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Advance

markasında 768 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Advance Affinity tarafından yaratılan yüksek kalite bir kedi ve köpek maması grubudur. Advance veteriner onayıyla piyasaya sürülür ve minik dostlarınızın bağışıklık sistemine katkı sağlar. Birbirinden farklı ırk ve yaş gruplarına sahip kedi ve köpekler için tercih edebileceğiniz Advance mamalar kategorimizde yer almaktadır. Aradığınız ürünü kolayca bulabileceğiniz sayfamız hızlı alışveriş imkanıyla da kolaylık sağlamaktadır.

Advance Köpek Mamaları

Köpeklerin sağlıklı gelişimini leziz mamalarla desteklemek için bir Advance köpek maması nokta atışı tercih olabilir. Başlıca faydaları arasında bağışıklık ve sindirim desteği, diş ve deri sağlığı gibi özelliklerin sayılabileceği ürün köpeklerin birçok koşuluna uyan detaylarla tasarlanır. Tavuklu, balıklı, sebzeli tatlarla donatılan Advance Puppy ürünleri köpek mamaları arasında en popüler ürünlerden biridir. 3'ten 12 kg'a farklı ağırlıklarda satın alabileceğiniz ürün yetişkin ve yavru köpekler için farklı şekillerde formüle edilir. Hamile ve emziren köpekler için de özel türleriyle öne çıkan ürün sindirim sistemi ve bağışıklık noktasında sorun yaşayan köpekler için oldukça faydalıdır. D vitamini, Omega 3 yağ asidi ve yüksek protein seviyeleri gibi bileşenlere sahip olan mamayı tekli veya çoklu seçeneklerle kategorimizden satın alabilirsiniz. Kuzu etli, somonlu, pirinçli tatlarla bulabileceğiniz Advance Sensitive yetişkin köpekleriniz için idealdir. Deri ve tüy sağlığına sağladığı faydaları dışkı kokusunu önleyici özellikler takip eder. Omega 3 ve 6 ile sağlanan tüy sağlığı, pirincin fayda sağladığı sindirim kolaylığı, fruktooligosakkarit sayesinde dışkıdaki kötü kokuların önlenmesi ürünün öne çıkan özellikleri arasındadır. Tercihe göre glütensiz olarak da bulabileceğiniz mama 7.5 veya 12 kg gibi farklı ağırlıklarda satışa sunulur. Alman kurdu, yaşlı köpekler ya da minik ırklar gibi spesifik aramalarınıza karşılık veren Advance köpek mamaları mama kabı gibi hediyelerle beraber de sunulmaktadır. Farklı fiyat aralıklarıyla her bütçe için uygun ürünü bulabileceğiniz Advance köpek mamaları kategorimizde hızlı alışveriş imkanıyla sunulmaktadır.

Advance Kedi Mamaları

Bir Advance kedi maması ile yetişkin, kısırlaştırılmış veya yavru kediler için envaiçeşit özelliğe sahip mamalara ulaşabilirsiniz. 2 ile 12 aylık yavru kedilerle hamile ve emziren kediler için tercih edebileceğiniz türlerinde zengin bir vitamin ve mineral deposu vardır. Sindirimi kolaylaştıran pirinçler sayesinde beslenme zorluğu yaşanmaz. İdrar yolunda kristal oluşumunun önüne geçilebilecek ideal pH değeri sağlanır. Beyin ve göz sağlığına artısı olan Omega 3 ve taurin içeriklerini yavru kedilerin gelişimini sağlayan kalsiyum fosfor oranı takip eder. Bir Advance yavru kedi maması ile sağlayacağınız faydalar bunlarla da sınırlı değildir. Kas ve kemik gelişimi, hücre yenilenmesi, güçlü bir bağışıklık sistemi de Advance yavru kedi mamalarıyla dostlarınıza sağlayabileceğiniz katkılar arasındadır. 3 ile 15 kg arasında farklı ağırlıklarla bulabileceğiniz kısırlaştırılmış Advance kedi mamaları da hindili, somonlu tatlarla bezenir. Kedilerin özellikle kısırlaştırıldıktan sonra sık mama tükettikleri gözetilirse kilo kontrolü sağlayan bu mamalar ideal tercihiniz olabilir. Lif ve L-Karnitin sayesinde mamanın içindeki kalori oranının düşmesiyle avantaj sunan mamalar yüksek proteinle hazırlanır. Böylece ideal kilo korunurken kas kütlesi de korunmuş olur. Mamanın içeriğindeki pirofosfatlarsa plak oluşumunu önleyerek nefesin taze kalmasını sağlar. Siz de ister yetişkin ve yavru ister kısırlaştırılmış ya da özel bakım ihtiyacı duyan kedileriniz için Advance kedi mamalarını tercih edebilirsiniz. Kategorimizden fiyat aralıklarını öğrenip aradığınız ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Advance Hakkında

Minik dostlarınızın sağlıklı gelişimi için en temel ihtiyaçlar arasında sağlam bir bağışıklık sistemi vardır. Advance bu ihtiyacı gözeterek hazırladığı mamalarda IMMUNEPLUS formülü sayesinde aktif immünoglobulin ve doğal polifenollerin güçlü bileşimini sunar. Bu formül, Advance ürün grubunu piyasaya süren Affinity'nin veterinerleri tarafından bilimsel veriler ışığında kanıtlanmıştır. Tüm bu faydaların yanı sıra kedi ve köpekleriniz için leziz bir mama olarak da öne çıkan Advance kategorimizde geniş fiyat skalasıyla seyretmektedir. Böylece her bütçeye uygun bir mama bulabilir, hızlı sipariş fırsatını değerlendirebilirsiniz.