GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Adore

markasında 1065 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Adore salonlarınızdan çalışma odalarınıza, oturma odalarınızdan mutfaklarınıza kadar evinizin birçok bölümü için şık ve sağlam mobilyalar üretir. Avrupa Birliği E1 Sağlık Normları'na uygun bir şekilde üretilen mobilyalarla ister yetişkin ister çocuk odanızı düzenleyebilirsiniz. Kategorimizi inceleyerek sevdiğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Çalışma Odaları İçin Adore Ürünleri

Birbirinden şık model ve formlarda tasarlanan Adore çalışma masaları evleriniz kadar ofisleriniz için de çok idealdir. Kilitli bir çekmeceye sahip, rafsız bir çalışma masası aradığınız ürün olabilir. Sade ve kullanışlı yapısı sayesinde gerekli tüm eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz masanızda uzun saatler verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Kilitlenebilir çekmecesinde özel evrak ve dosya gibi içeriklerinizi de muhafaza edebilirsiniz. Üniteli bir masaya ihtiyaç duyuyorsanız masayla bütünleşik raflara sahip bir model de tercih edebilirsiniz. Ahşaptan imal edilen böylesi bir modeli meşe renginde tercih ederek sadelikle şıklığı buluşturabilirsiniz. İki geniş rafı ve çekmecesi sayesinde kitaplarınız, kalemlikleriniz ve türevi eşyalarınızı koyabileceğiniz ürün 1 adet kablo çıkış kanalına da sahiptir. Daha büyük bir Adore çalışma masası için L şeklinde ofis masalarını inceleyebilirsiniz. Yonga levhadan üretilen model ortalama 50 - 55 cm yüksekliğe sahiptir. Parlak ve beyaz görünümüne sahip ürün bilgisayarınızdan çalışma lambanıza kadar birçok eşyanızı koyabileceğiniz genişliktedir. Çalışma odalarınız ve ofisleriniz kadar evlerinizin istediğiniz bölümünde de kullanabileceğiniz Adore kitaplıklar da kullanıcıya geniş bir yelpaze sunar. Yonga levhadan üretilen 5 raflı klasik bir kitaplığı zengin renk çeşitliliği içerisinde sayfamızda görebilirsiniz. 185 cm yüksekliğe sahip ürün diklemesine, düzenli bir şekilde kullanılabilir. Kitap ve dosyalarınızın size özel olmasını istiyorsanız kilitlenebilir kapaklara sahip modelleri de inceleyebilirsiniz. Zengin bir model ağına sahip Adore kitaplık ürünlerine hemen ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adore Oturma Grupları

Oturma grubundaki Adore mobilyalarını da koltuk ve sandalyeler olarak iki farklı kategoride değerlendirebilirsiniz. TV ve dinlenme koltuğu olarak bilinen modeller oldukça konforlu ve şık bir görünüme sahiptir. Çelik yapılı dayanıklı iskeleti sayesinde ilk günkü sağlamlığını koruyabilen ürün pamuktan imal edilen, rahat temizlenebilen kılıflarla satışa sunulur. Günlük ortalama 3 saat kesintisiz kullanıma müsait olan ürüne kahve, kırmızı gibi renklerin oldukça şık tonlarıyla sayfamızdan hemen ulaşabilirsiniz. Ofis ortamlarının vazgeçilmezi Adore koltuklarıyla da nokta atışı tercihler yapabilirsiniz. File sırtlı yönetici koltuğu gibi bir modelle evinizde, bilgisayar masanızın karşısında da konforlu bir şekilde oturabilirsiniz. Adore Boston olarak öne çıkan bir diğer yönetici koltuğuysa yumuşak boyun ve bel desteği sayesinde ortopedik avantajlar sağlar. Yüksek kaliteli süngerden elde edilen minder de uzun süre konforlu bir şekilde oturmanızı sağlar. Yükseklik ayarı sayesinde farklı bir masa karşısında da ürünün boyunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Farklı renk özellikleriyle Adore yönetici koltukları kategorimizde hızlı alışveriş fırsatıyla bulunmaktadır. Minimalist bir yaklaşımı tercih edenlerin ayrıca sevebileceği Adore sandalyeleriyse renkli, desenli ve sade sayısız tasarım içerir. Retro bir çalışma sandalyesine kırmızı, bej, pembe, mavi gibi renklerde ulaşabilirsiniz. Kolçaklı ve kolçaksız olarak bulabileceğiniz dayanıklı Adore sandalyelerine sayfamızdan hızlıca satın alabilirsiniz.

Diğer Adore Ürünleri

Sürgülü, çekmeceli, büyük ve küçük tasarımlarla size çeşitlilik sunan Adore gardroplar odanızın en gözde ürünlerinden biri olabilir. 6 kapaklı büyük bir modeli tercih ederek yatak odanızın en işlevsel ve şık parçalarından birine sayfamızdan sahip olabilirsiniz. Daha minimal bir tasarımla bir genç odası dizmek istiyorsanız 3 kapaklı modelleri de inceleyebilirsiniz. İki katlı, dört katlı, çekmeceli bir Adore ayakkabılık ürünüyle de ayakkabılarınızı şık bir tasarımın içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Oturaklı modelleriyle de seçebileceğiniz ürünü bütçenize uygun fiyat aralıklarını inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Tek kişilik bir Adore karyolası ile de kategorimizde tanışabilirsiniz. Doğal ahşap dokuya sahip ürün birinci sınıf yonga levhalar ve yüksek kalite ithal bağlantı parçalarıyla üretilir. Dayanıklı pabuçlar sayesinde uzun müddet kırılma, bozulma olmadan kullanabileceğiniz karyolalara hemen sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.