GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Acer Dizüstü Bilgisayar (Laptop)

kategorisinde 197 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi ürün amacı için arıyorsunuz?

Acer Notebook

Sahip olduğu ileri teknolojik fonksiyonlar ve güçlü donanımları ile eşsiz bir dizüstü deneyimi sunan Acer notebook, gerek şahsi kullanımlarda gerekse de iş hayatında kullanıcısına büyük kolaylık sağlar. Kolay taşınabilir ergonomik tasarımlarıyla seyahat ederken, işe gelip giderken rahatlıkla taşıyabileceğiniz Acer dizüstü bilgisayar çeşitleri, şık tasarımlarıyla da beğeni kazanıyor. Geniş bir model seçkisiyle sunulan Acer laptop çeşitleri arasından hem ihtiyacınıza hem de beklentinize uygun bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız Acer dizüstü bilgisayar modelini kolayca bulmak ve en uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen kategorimizde yer alan modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Farklı Beklentiler İçin Farklı Acer Notebook Modelleri

Acer laptop modelleri arasından ihtiyaca uygun bir seçeneği bulmak çok kolay! Çünkü Acer, dizüstü bilgisayar alanında geniş bir özellik ve model seçkisi sunuyor. Acer notebook modelleri; ultra ince, dönüştürülebilir, Chromebook ve klasik modeller olarak ayrılıyor. Acer ince laptop olarak da bilinen ultra ince modeller, günlük bilgisayar kullanımından profesyonel iş amaçlı kullanıma kadar üst düzey bir performans sergiliyor. İnce tasarımı sayesinde gittiğiniz her yere kolayca taşıyabileceğiniz ultra ince Acer notebook modelleri, tüm mobil gereksinimlerinizi karşılayacak güce sahip bulunuyor. Acer Chromebook dizüstü bilgisayarlar ise; binlerce uygulamaya ve yerleşik virüs korumasına sahip bulunur. Bilgilerinizi bulutta depolayan bu bilgisayarlar sadece birkaç saniyede açılır ve kullanıma hazır hale gelir. Acer Spin serisindeki modelleri ise dönüştürülebilir bilgisayarlardır. Güçlü inovasyon ve geleceğe yönelik tasarımıyla devrim niteliğinde olan bu bilgisayarlar; dokunmatik ekran ve uzun pil ömrü gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Acer klasik modelleri Aspire ve Nitro serisinde de yine farklı kullanıcılar için farklı özellikler bulunuyor. Acer Nitro, oyun tutkunları için yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Acer Dizüstü Bilgisayarların Öne Çıkan Özellikleri

Acer dizüstü bilgisayarlar ilk bakışta ergonomik tasarımları ve hafiflikleri ile öne çıkıyor. Neredeyse günün her anı yanımızda olan bilgisayarların hafif ve ince tasarımları, kolay taşınabilirlik sağladığından önemli bir nokta oluyor. Bunun yanı sıra Acer notebook modelleri Intel i3, i5 ve i7 gibi geniş bir kitle tarafından beğeni toplayan işlemci seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Çekirdek sayısı değişken olmakla beraber 2 GHz'e kadar işlemci hızına sahip modellerle yüksek performans gerektiren tüm işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Uzun pil ömrüyle de beğeni toplayan Acer dizüstü bilgisayarlar, 3220 mAh'a kadar pil kapasitesiyle uzun süreli kullanım imkanı sunar. Böylece güç kesintisi yaşamadan işlerinizi sürdürebilmenize olanak sağlar.

Acer Notebook Fiyatları

Farklı donanım ve teknolojik detaylarla tasarlanan Acer notebook modelleri arasından her beklentiye uygun bir seçenek bulunuyor. Acer notebook fiyatları genel olarak ürünün teknik özelliklerine ve modeline bağlı değişkenlik gösteriyor. Aradığınız Acer laptop modeline en uygun fiyat avantajıyla sahip olmak için hemen kategorimizdeki seçenekleri incelemeye başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz modelin ürün sayfasında modelle ilgili daha fazla teknik detayı da bulabilirsiniz. Acer dizüstü bilgisayar modellerinin yanı sıra alanında başarı kazanan pek çok markanın notebook çeşitlerini de incelemek isterseniz Dizüstü Bilgisayar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.