GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Acer

markasında 66203 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Acer dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, çeşitli oyun aksesuarları ve donanım üreten, sektörün dünya çapındaki en büyük markalarından biridir. Tayvan merkezli Acer, Türkiye'de de oldukça sevilmekte, bireysel ve profesyonel bilgisayar kullanımı noktasında en çok rağbet gören markalardan biri olmaktadır. Teknolojinin nimetlerinden yaratıcı hayal güçlerini de kullanarak beslenen markanın ürünlerini tanımak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Acer Dizüstü Bilgisayar Dünyası

Ev ve işyeri kullanımı için iki farklı konseptte incelemeye alabileceğiniz Acer laptoplarının müşterek özelliklerinden biri ultra inceliğe sahip olmasıdır. 890 grama kadar inebilen dizüstü bilgisayarlar ZerfoFrame ekran özelliğine sahip modelleriyle sizi ekran çerçevelerini unutmaya davet eder. Yolun herhangi bir noktasında bilgisayarsız kalmanızı önleyecek uzun pil ömrü, entegre parmak okuyucu, video ve fotoğraf gibi tüm görselleriniz üzerinde kesintisiz çalışma imkanı sunan ekran kartı Acer dizüstü bilgisayar evreninde size sunulan konforlardan yalnızca birkaçıdır. Daha çok iş dünyasında tercih edilen modellerde sizi ayrıca dayanıklı kasalar, evrak çantanıza sığacak kadar minimal tasarımlar, başarıyla geçilen MIL Standartları ölçüleri bekler. Daha da özelleştirilmiş bir arama yapmak isteyenler Acer Nitro serisine de göz atabilirler. Daha çok bilgisayar oyuncularının dikkatini çeken seri 15.6 ya da 17.3 inç gibi farklı ekran boyutlarıyla karşınıza çıkar. Yetkin işlemci tipine sahip Nitrolar yüksek yenileme hızı sayesinde takılma ve bekleyişlere son verir. Oyun dünyasının rengarenk atmosferinin yanı sıra Acer Swift serisiyle de tanışabilir, eviniz ya da işiniz için ideal Acer laptoplarına sahip olabilirsiniz. Intel Core işlemci ailesinin işlemci tipleriyle görebileceğiniz seri ideal ekran boyutunuzu bulabileceğiniz farklı inçlerle vitrinde boy göstermektedir. Model ve sunduğu hizmetlere paralel olarak değişen Acer laptop fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Acer Masaüstü Bilgisayarları

Ofisler başta olmak üzere, ev ortamında sabit bilgisayarı tercih edenlerin de kullanmaktan memnuniyet duyduğu masaüstü bilgisayarlar Acer'in farklı serileriyle öne çıkıyor. Daha çok ev ortamında kullanımı önceleyenlerin yöneldiği Acer Aspire serisi markanın yarattığı diziden yalnızca biri. İnce ve uzun ebatlara sahip modelleri, bir masaüstü bilgisayarın da incecik bir görünüme sahip olabileceğini ispatlar niteliktedir. Oturma düzeninize göre değişebilen ideal izleme açısı, serinin ergonomik tasarımı ve ekranın değişebilen açısıyla kullanıcıları rahat ettiriyor. Olmazsa olmaz teknik ayrıntılar, serinin güçlü işlemcilerle işbirliği yapmasıyla kolayca hizmetinize sunuluyor. Profesyonel dünyanızın tüm işlerini halletmek istediğiniz bir masaüstü bilgisayar ihtiyacınız varsa Acer Veriton serisi de size rahatça çalışabilme imkanı vaat ediyor. Büyük çaplı grafikleriniz, kompleks tablolarınızı sorunsuz bir şekilde düzenleyebilir, farklı inçlere sahip ekran boyutları arasından işiniz için en yaraşır ebatları seçebilirsiniz. Parmak izinizi tanıyan sensörleri ve kullanmayacağınız zamanlarda geri çekilen kamera özellikleriyle gizlilik ve emniyetinizi maksimize de edebilirsiniz. Size uygun modelleri Acer bilgisayar dünyasında bulmanız oldukça basit. Kolayca sonuç alabileceğiniz kategorimizde fiyat skalalarını da değerlendirebilirsiniz.

Diğer Acer Ürünleri

Bilgisayar ve donanım üreticilerinin dünya genelindeki en büyük markalarından olan Acer farklı ürünleriyle de boy gösterir. Ev ve iş ortamlarınız için farklı şekillerde arayabileceğiniz Acer monitörler bunlardan biridir. Birbirinden ayrı serilerle öne çıkan Acer masaüstü monitörleri oyun tutkunlarının da, aynı anda birden fazla ekrana ihtiyaç duyan profesyonellerin de, daha büyük ekranlarda film izlemek isteyenlerin de sevdiği modelleri kapsar. Bilgisayar oyuncuları için yüksek performans sağlayan klavye, fare ve kulaklıklar da Acer'in sahip olduğu ürün ağının nitelikli örnekleri arasındadır. Aradığınız Acer ürün modellerini bulabileceğiniz kategorimiz, size fiyatlar hakkında da etraflıca bilgi vermektedir.