GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

3M

markasında 35608 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

3M birden fazla iş kolu ve sektördeki markayı bünyesinde taşıyan bir konglomerattır. ABD merkezli şirket otomobil parçalarından medikal ürünlere, telefon aksesuarlarından yapı ve tamirat için gerekli ekipmanlara sayısız ürünü bünyesinde bulundurur. Siz de envaiçeşit iş kolunda ihtiyaç duyulan ekipman ve malzemelere 3M ile hızlıca ulaşmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

3M Virüs Koruma Maskeleri

Öne çıkan 3M ürünlerinden biri virüslere karşı koruyucu maskelerdir. Özellikle hızla yayılan virüslere karşı ciddi derece bir önlem almak için 3M maskeler tercih edilebilir. Tozla temasın yüksek olduğu işlerde de bir koruma kalkanı görevi gören ürünler farklı yüz hatlarına uygunluğuyla kullanıcılara çeşitlilik sağlar. Rahatsız edici gazlara ve tozlara karşı hijyenik solunum sağlayan bir 3M maske N95 gibi popüler modellere sahiptir. Birçok yüz biçimine kolayca uyan N95 maskeleri rahat ve etkili bir şekilde nefes alıp vermeniz için idealdir. Nefes yoluyla bulaşan hastalıklara karşı da kendinizi koruyabileceğiniz ürün partiküllere karşı üstün filtreleme özelliğiyle dikkat çeker. FFP1 koruma sınıfına dahil çeşitleri de olan ürün ventilli solunuma da sahiptir. Bir burun klipsine sahip olan modelleri aura filtreli diğer maskeler takip eder. Sıcaklık ya da basınç bireylere olumsuz etkiler göstereceği limite geldiğinde devreye giren 3M ventilli maskeler de en popüler ürünler arasında yer alır. Ürünün burunla hizalı kısmında yer alan filtre rahat ve hijyenik bir solunum sağlarken nemli ve sıcak ortamlarda dahi ısı birikimi önlenir. Birçok yüz hattına uyum sağlayabilen dış bükey şekli birden farklı yüze uyum sağlar. Havada uçuşan toz partiküllerinden de korunabileceğiniz ventilli maskeler 3'ten 15'e farklı paketler halinde satılır. Böylece hem kendiniz hem de sevdikleriniz için solunum noktasında tek seferde koruma sağlayabilirsiniz. 3M virüs maskesi ürünleri toz ve grip gibi salgınların yanı sıra farklı bakteri ve virüslere karşı da etkili korunma yöntemlerinizden biri olabilir. Özel file yapısı sayesinde şeklini kaybetmeyen ürün akıllı valf sistemi sayesinde maske içerisindeki nemli havayı kolayca dışarıya atar. Salgınlara, insanı etkileyen tozlara, birçok virüse karşı etkili koruma sağlayabileceğiniz 3M maskeleri kategorimizde birbirinden farklı çeşidiyle boy göstermektedir.

Öne Çıkan Diğer 3M Ürünleri

Markanın hayatı kolaylaştıran ürünleri, birbirinden farklı pek çok iş kolunda da kendinden söz ettirmektedir. Araçlarınızı kolayca ve maksimum verim alarak temizlemek için 3M kil hamuru ürünlerini inceleyebilirsiniz. Araç kaputu ve camı için ideal olan ürün bölgesel lekelerin temizlenmesi için birebirdir. Manuel olarak kullanabilmenizin gördüğünüz lekeye karşı derhal harekete geçmeniz, en ufak kirleri dahi temizleyebilmeniz gibi bir artısı vardır. Ortalama bir araçta 25 gram kilin yeterli olduğunu gözeterek bütçe dostu ürünü paketler halinde satın alabilir, elinizin altında bulundurabilirsiniz. Zift gibi yoğun kirler içinse bu oran daha yukarı çıktığından ürünü 3, 4 ya da 5'li setleriyle alabilirsiniz. Islak araç yüzeyinde kullanabileceğiniz ürün deterjanlı suyla kullandığınız takdirde daha fazla verim almanızı sağlar. Dış seslerle temasınızı minimuma indirmek içinse bir 3M kulaklık tıkacı gereken hizmeti sağlar. Yumuşak köpük malzemelerinden elde edilen ürün kulağı rahatsız etmez. Kire karşı dayanıklı yüzeyi sayesinde hijyenik kullanımı önceleyebileceğiniz tıkaçlar nemi önler. 37'den 98 dB'e birçok ses aralığına karşı etkili olan ürün uzun süre boyunca rahatça kullanabileceğiniz formlarda tasarlanmaktadır. Bilgisayar oyunları veya telefonla bağlantı için tercih edebileceğiniz 3M kulaklıklar da çok çeşitlidir. Mikrofonlu oyuncu kulaklıkları özellikle profesyonel oyuncuların ihtiyaç duyduğu düzenekte dizayn edilir. Kulak üstü kulaklık formunda görebileceğiniz bu ürün 3.5 mm stereo jak gibi bağlantılara sahiptir. Özellikle iPhone marka telefonlar için görebileceğiniz bluetooth kulaklıklar ise çağrıları yanıtlama, müzik dinleme gibi işlevlerinizi kablolara ihtiyaç duymadan halledebilmenizi sağlar. 3M kulaklıklar için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

3M Hakkında

1900'lerin başında Amerika'da kurulan şirket dünyaca ünlü bir konglomerat olarak bilinir. Aklınıza gelebilecek sayısız ürün, aksesuar ve ekipmanı bulabileceğiniz 3M sağlık ürünleri otomotiv, güvenlik, elektronik, inşaat gibi birçok alan ve sektörün elzem ürünlerini satışa sunar. Bu geniş ürün haritası içerisinde her iş kolunun kendine özgü teknolojisini başarıyla kullanan 3M inovasyon anlayışıyla dikkat çeker. Müşteriler için sunduğu inovasyon merkezi sayesinde kullanıcıların ürünlerle birebir tanışmasını sağlayan şirket bu sayede sürekli gelişmenin de önünü açmaktadır. Siz de aradığınız birçok ekipman ve ürünü kategorimizde kolayca bulabilir, geniş fiyat aralıklarını öğrenebilirsiniz.