GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Şişme Havuz

kategorisinde 3471 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Şişme Havuz

Şişme havuz ürünlerinde dünyada öncü olan birçok markaya, ?Türkiye'de de güvenli ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu ürün ile yaz mevsiminin tadını doyasıya yaşayabileceğiniz bir havuza sahip olacaksınız. Kullanacağınız alana uygun olan çap ve yükseklikteki ürünü uygun fiyatlarla tercih ederek kolay kurulum ile kısa süre içerisinde havuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Şişme havuzunuza ek olarak alabileceğiniz diğer ekipmanlar ile birlikte ürüne farklı bir biçimsellik katabilir ve ürünün kullanım alanını genişletebilirsiniz. Örneğin, şişme havuzunuza ek olarak voleybol filesi ile kullanarak suyun içerisindeki zamanınızı daha keyifli bir aktiviteye dönüştürmeniz mümkün hale gelir. Şişme havuzların farklı kullanım alanlarına sahip pek çok alanda tercih edilen çeşitleri mevcuttur. Şişme ürünler geniş yaş skalasındaki bireylerin kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan, çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun birbirinden farklı ürün skalasına sahiptir. Ürün, kullanım kolaylığı ve yerden tasarruf sağlar. Şişme havuz fiyatları ürünün yapıldığı malzemenin özelliklerine göre farklılık gösterir.

Şişme Havuzun Biçimsel Özellikleri

Şişme Havuz

Ürünü meydana getiren yüksek kaliteli malzemeler oldukça dayanıklıdır. Geçmeli ağızlıklar ile ürüne dolan havanın dışarıya çıkmamasına olanak tanır. Geniş yan duvarları ile suyun ürünün içerisinden dışarıya doğru taşmaması için önleyici bir bariyer haline dönüşür. Şişme havuzun içerisindeki suyu kolay kullanılabilen tahliye vanası ile birlikte rahatça boşaltabilmek mümkündür. Şişme havuz modelleri, hava şartlarından etkilenmez ve yumuşak tabana sahip olarak üretilir. Şişme havuz, içerisindeki bireylerin kendilerini rahat ve güvenilir bir şekilde hissetmeleri için gerekli olan donanım da eklenmiştir. Şişme havuzun yüzey kaplaması diğer şişme ürünlerin yüzey kaplamalarına nazaran daha kalındır böylece şişme havuzu kullanırken kendinizi daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Aşınmaya dayanıklı iç yüzeyi ile suyun üzerinde iken rahat kullanım imkanı tanır. Ürünün tasarımı ile içerisindeki bireylerin ev ya da bahçe ?vb. mekanlarda rahat bir şekilde dengeli olarak hareket etmesini sağlar.

Şişme Havuz Nasıl Kurulur?

Şişme Havuz

Şişme havuz çeşitleri öncelikle kendi boyutlarına uygun olacak bir düz bir kurulma alanı üzerine yerleştirilmelidir. Ürünün yer seçiminde içerisine su dolduğunda genişleyeceği unutulmamalıdır. Ürünün her bir noktasının rahat bir şekilde hava ile dolması için her bir noktasının düz ve erişilebilir bir konumda olmasına özen gösteriniz. Ürüne hava girişinin sağlanacağı kanalın girişine hava pompası yerleştirilir. Ürün içerisinde mevcut olan boşluklara havanın eşit şekilde dağılmasına olanak sağlanır. Arzu edilen sertliğe ya da yumuşaklığa eriştikten sonra ürünü, güç kaynağından ayırarak güvenli bir hava girişinin gerçekleştirildiği ağız kısmı kapatılır. Böylece ürünün içerisine dolan havanın ürün dışına çıkarak ürünün var olan formunun bozulmasının önüne geçilir.

Şişme Havuz Kullanımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Şişme Havuz

Çocukların çocuk şişme havuzu kullanım sırasında yetişkinlerin gözetiminde bulunması önerilmektedir. Ürünlerin bütünlüğüne zarar verecek sert bir zeminde kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde şişme ürünün bütünlüğüne zarar vererek patlatabilme riski bulunmaktadır. Ürün kullanıma hazırlanırken elektrikli güç pompası kullanıyorsa elektrik sisteminin güvende çalışıyor olmasına ve ürün kullanıma hazır olduktan sonra güç pompasını kaynağından ayırmaya dikkat ediniz. Ürünü kendi pompası dışında başka bir ürün ile şişirmeyiniz. Ürünün kullanımı bittikten sonra temizliğini gerçekleştirerek temiz bırakınız.