14 Şubat Sevgililer Günü - Sevgililer Günü Hediyeleri GittiGidiyor'da

Tüm dünyada St. Valentine's Day olarak da anılan ve romantik çiftlerin 14 Şubat tarihinde birbirlerine hediyeler vererek kutladığı Sevgililer Günü'nün yıl içindeki yeri ayrı bir önem taşır. O gün milyonlarca çift, birbirlerine aldıkları romantik hediyelerle Sevgililer Günü'nü unutulmaz kılarlar. Sevgililer Günü, hem sevgililinize unutumayacağı bir hediye vermek hem de ona aşkınızı anlatıp onunla romantik anlar yaşamanız için önemli bir fırsattır.

Her özel günde olduğu Sevgililer Günü'nün en önemli konusu da hediye alışverişidir. Özellikle hediye seçiminde çiftlerin aklını kurcalayan, onları değişik ve ilginç hediyeler aramaya iten bu özel günde, Türkiye'nin önde gelen alışveriş sitesi Gittigidiyor.com, kalbinizin sahibini çok özel sürpriz hediyelerle şaşırtmanız için her tarza uygun binlerce farklı ürün seçeneği ile muhteşem bir indirim kampanyasını online alışveriş tutkunu kullanıcılarına sunuyor.

Hediye alacağınız kişinin cinsiyeti, yaşı, ilgi alanları hediye seçiminizi belirleyen en önemli unsurlardan birkaçıdır. Örneğin erkek sevgiliye hediye almak ile kadın sevgiliye hediye almak arasında büyük fark vardır. Eğer erkek arkadaşınızı etkilemek hem de yıl boyu kullanabileceği bir hediye almak istiyorsanız kampanyadaki elektronik, spor, outdoor, hobi eğlence ve sanat kategorilerine göz atabilir, veya Gittigidiyor.com'da online satış yapan mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Erkek arkadaşınız teknoloji tutkunu ise ve halen bir iPhone telefonu yoksa bir iPhone 6S harika bir seçenek olacaktır; ya da onun için hem işte hem de eğlence amaçlı kullanabileceği bir tablet bilgisayar satın alabilirsiniz. Erkek arkadaşınızın stilini değiştirmek istiyorsanız ona şık bir kol saati, spor veya klasik model bir ayakkabı tercihleriniz arasında olabilir. Kampanyamızda sportif erkekleri de unutmadık. Erkek arkadaşınız spor yapmaktan veya sporla ilgili konulardan hoşlanıyorsa onun egzersiz aletlerine göz atabilir ya da tuttuğu takımın formasını online satın alabilirsiniz. Bunlardan hiç birinin erkek arkadaşınızın ilgisini çekmeyeceğini düşünüyorsanız birbirinden gözalıcı hediye sepeti seçenekleriyle onu etkileyebilirsiniz.

Konu kadınlara Sevgililer Günü hediyeleri almaya gelince iş biraz daha kritiktir. Her erkek, kız arkadaşa Sevgililer Günü hediyesi  almanın ne kadar zor olduğunu iyi bilir. Ancak Gittigidiyor.com'un online alışveriş kampanyası bütçenizden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hediye seçiminizi kolaylaştırabilir. Kadın elbise kategorisinden kız arkadaşınız için sezon trendlerine uygun bir bluz, soğuk havalarda kullanabileceği bir şal alabilir ya da kadın ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ve tabiki pırlanta... Hangi kadın tektaşa hayır diyebilir. GittiGidiyor'un binlerce ürün içeren pırlanta kategorisinden veya kampanyamızdan sevgililer günü tektaş yüzük, aşk temalı pırlanta kolye, bileklik veya küpe alabilirsiniz. Ancak sevgiliniz için hem anlamlı hem de mütavazı bir hediye arıyorsanız ona kullandığı parfümü, en sık kullandığı kozmetik ürünleri alabilir; ya da aşk temalı bir kitap, aşk filmlerinden oluşan bir DVD seti veya ev dekorasyon kategorisinden kişiye özel Sevgililer Günü temalı dekorasyon ürünlerinden seçim yapabilirsiniz.

Hediye seçiminizi yaptınız, şimdi sıra geldi hediyeyi nasıl vereceğinize. Sevgililer Günü'nde aldığınız hediye kadar hediyeyi nasıl verdiğiniz de önemlidir. Öyleki, aldığınız hediyeyi özensiz hazırlanmış bir ambalaj içinde sunmanız hediyenin tüm etkisini yok edecektir. Ancak, GittiGidiyor.com'da bulabileceğiniz bir hediye kutusu ile aldığınız hediyenin etkisini ikiye katlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü için sevdiğinize ne hediye alırsanız alın, ona her daim sevginizi göstererek, küçük sirprizler yaparak onu alacağınız hediyeden çok daha fazla mutlu edebilirsiniz. GittiGidiyor ailesi olarak bu yıl herkese muhteşem bir Sevgililer Günü geçirmesini dileriz.

X