Yardım Satış Yap

1-10 kg/ds arası 5,50 TL + KDV,
0 kg/ds dosya ve 10kg/ds üzeri %35 indirimli!

Kargo seçiminde Yurtiçi Kargo'yu tercih eden GittiGidiyor kullanıcıları, 1-10 kg/ds arası kargolarını (kargo taşıma ücretleri, adresten alım - adrese teslim hizmetleri ile sigorta hizmetleri dahil) sabit, tek fiyattan (5,50 TL + KDV) gönderiyor.

Ayrıca 0 kg/ds dosya gönderileri ve 10 kg/ds üzeri gönderilerinde %35 indirim fırsatından faydalanıyor.

5 Adımda İndirimden Faydalanın

1- Bana Özel sayfanızdaki ürün satış kodunuzu not edin.
Ürünü, -Türkiye genelinde- 1-10 kg/ds arası için sabit 5,50 TL + KDV'ye, 0 kg/ds dosya gönderileri ve 10 kg/ds üzeri %35 indirimli göndermek için GittiGidiyor satış kodunu Yurtiçi Kargo şubesindeki görevliye gösterin.

* Türkiye'den K.K.T.C.'ye yapılacak gönderilerde, çıkış ilinden Mersin'e kadar indirimle hesaplanan tutara, gönderinin kg/ds'sine karşılık ek hizmet tutarı alınmaktadır.

2- Adres bilgileriniz otomatik olarak gözüksün.
GittiGidiyor'da kayıtlı adres ve isim bilgilerinizle daha önce Yurtiçi Kargo'dan herhangi bir gönderi yaptıysanız, satış kodunu şubeye bildirdiğinizde, gönderen kişi ile alıcının adres bilgileri kargo şubesi tarafından otomatik olarak görülür. İlk işleminizse, bir defaya mahsus olmak üzere, adres bilgilerinizi şubeye iletmeniz yeterli olacaktır.


3- Kargo gönderi numaranız otomatik olarak çıksın.
Kargonuzu, ürün satış kodunu şubeye bildirerek gönderdiğinizde kargo gönderi numarası GittiGidiyor sisteminde otomatik olarak çıkar. Böylece her seferinde kargo gönderi numarasını manuel olarak GittiGidiyor sistemine girmenize gerek kalmaz.


4- Kargonuz nerede kolayca takip edin.
Kargonuzu, Bana Özel sayfanızdaki Durum bölümünde, ilgili ürünün yanında çıkan "Kargom Nerede?" linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.


5- İndirimlerden faydalanabilmek için bunları unutmayın.
GittiGidiyor hesabınızda en az bir adresiniz ve bir banka hesabınız tanımlı olmalı.Yurtiçi Kargo şubesindeki işlemleri gerçekleştirmeden önce, GittiGidiyor Bana Özel sayfanızdaki "kargo bilgilerini gir" bölümüne herhangi bir gönderi kodu yazmayın.


Sık Sorulan Sorular

 • Ürün satış kodumu nasıl öğrenebilirim?

 • Taşıma ücreti nedir?

  Yurtiçi Kargo'da ürün taşımanın yanı sıra adresten alım, adrese teslim, telefon ihbar veya SMS ihbar hizmetleri de bulunmaktadır. GittiGidiyor'daki Yurtiçi Kargo indirimi; faturadaki taşıma ücretini, adresten alım - adrese teslim hizmetleri ile sigorta liste fiyatlarını kapsar.

 • Alıcıyım > GittiGidiyor Yurtiçi Kargo işbirliğinin sağladığı kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

  Kampanyadan yararlanabilmek için Bana Özel sayfanız Bilgilerim/Ayarlarım bölümünden adres bilgilerinizi sisteme tanımlayın. Satıcıya bir mesaj göndererek kargonuzu Yurtiçi Kargo ile kampanyalı göndermesini isteyin. Satıcı, GittiGidiyor satış kodunu* Yurtiçi Kargo görevlisine bildirecek. Böylece gönderi takip bilgileri kargo firması tarafından sisteme otomatik olarak tanımlanacak. Siz de kargonuzun online takibini Bana Özel/Durum sayfanızdan yapabilecek ve kargonuz size ulaştığında 1-10 kg/ds arası için sabit 5,50 TL + KDV, 0 kg/ds dosya gönderiler ve 11 kg/ds üzeri için %35 indirimli ödeme yapacaksınız.

 • Alıcıyım > Ürün iade kargosunda da kampanyadan faydalanabilir miyim?

  Ürün iadesi yapacaksanız önce Bana Özel Durum sayfanızdan iade sürecini başlatmanız gerekir. Bu işlemden sonra Bana Özel/Durum sayfanızda satıcının adres bilgileri gözükür. Bu ekranda bulunan iptal kodunu, herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine ileterek ürünü 1-10 kg/ds arası için sabit 5,50 TL + KDV, 0 kg/ds dosya gönderiler ve 11 kg/ds üzeri için %35 indirimli olarak satıcıya geri gönderebilirsiniz.

 • Satıcıyım > GittiGidiyor Yurtiçi Kargo işbirliğinin sağladığı kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

  Alıcılar indirimli kargoyu her zaman tercih edecektir. Alıcıların kampanyadan faydalanabilmesi için; Bana Özel/Durum sayfanızın Sattıklarım bölümünde yer alan ilgili ürünün satış kodunu* herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine bildirmeniz yeterli. Böylece gönderi takip bilgileri kargo firması tarafından sisteme otomatik olarak tanımlanır. Bu indirimin size sağlayacağı diğer avantajları da var. Örneğin toplu gönderilerde ürünlerin tek tek kargo gönderi numarasını sisteme girmenize gerek kalmaz. Ayrıca kurumsal satıcı iseniz ve taşıma ücretlerinde indirim oranınız %35'den daha fazla ise Bana Özel/Ayarlarım sayfasından kendi indirim oranınızı seçerek, tüm ürün sayfalarınızda anlaşmalı Yurtiçi Kargo indiriminizi alıcılarınıza gösterebilirsiniz. Unutmayın, Yurtiçi Kargo'dan indirimli gönderi yapabilmek için Bana Özel sayfanızın Bilgilerim/Ayarlarım bölümündeki adres ve banka hesap bilgileriniz GittiGidiyor sisteminde tanımlı olmalı.
  *Satış kodunuz, Bana Özel/Durum sayfasının Sattıklarım bölümünde yer alır.

 • Satış kodu neden onaylanmadı? İndirimden neden yararlanamıyorum?

  Bana Özel sayfanız Bilgilerim/Ayarlarım bölümünden adres ve banka hesap bilgileriniz sisteme tanımlamalısınız. Adres ve banka hesap bilgilerinizi tanımladıktan sonra Yurtiçi Kargo şubelerinden indirimli gönderi yapabilirsiniz.

 • Kargom Nerede Linkini neden göremiyorum?

  Kargonuzu, Bana Özel sayfanız Durum bölümündeki ilgili ürünün yanında çıkacak olan Kargom nerede linkinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bunun için satıcının, Yurtiçi Kargo promosyonu kapsamında GittiGidiyor satış kodunu kargo şubesine ileterek ürününü 1-10 kg/ds arası için sabit 5,50 TL + KDV, 0 kg/ds dosya gönderileri ve 11 kg/ds üzeri için %35 indirimli kargolamış olması yeterlidir.

 • Yurtiçi Kargo şubesi ve/veya çalışanıyla ilgili sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?

  Yurtiçi Kargo firması ve/veya çalışanlarıyla yaşadığınız sorunları 444 99 99 no.lu çağrı merkezine iletebilirsiniz. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi, sorunlarınızın çözümü için gerekli yardımı verecektir.

Alıcılar için

Gönderileriniz 1-10 desi arasında ise sadece 5,50 TL + KDV ödersiniz.

Kargo taşıma ücretleri, adresten alım - adrese teslim hizmetleri ile sigorta hizmetleri dahildir.

0 kg/ds dosya gönderileri ve 11 desi üzeri gönderilerinizde %35 indirim kazanırsınız.

Kargonuz nerede takip edersiniz.

Bana Özel/Durum sayfanızdaki "Kargom nerede?" linkine tıklayarak kargonuzu adım adım takip edebilirsiniz.

Satıcılar için

İndirimi herkes sever.

Gönderinizi sabit fiyattan (5,50 TL + KDV) göndererek alıcıları mutlu edersiniz.

Zamandan kazanırsınız.

Toplu gönderi yaparken ürünlerin tek tek kargo gönderi numarasını sisteme girmenize gerek kalmaz.

Kargo bilgisi için etiket basabilirsiniz.

Ödemesi alınan ürünleriniz için, Bana Özel/Durum sayfanızdan, alıcıların kargo adreslerini ve satış kodlarını toplu olarak basabilirsiniz.