Sevgililer Günü
sayfamızdan alışveriş yapan
SONSUZ AŞK
14 ŞUBAT'TA SİNEMALARDA www.sonsuzaskfilmi.com.tr
© 2014 Universal Studios
Katılım Koşulları
KATILIM KOŞULLARI
 1. Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 2. Yarışmada, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
 3. Türkiye genelinde yapılacak ödüllü yarışmaya katılımcılar, http://www.gittigidiyor.com/ adresli internet sitesine üye giriş yaparak katılabilecekler.
 4. Yarışmaya katılmak için katılımcının www.gittigidiyor.com sitesine üye olmak gereklidir.
 5. Katılımcı, http://www.gittigidiyor.com/adresinde bulunan sevgililer günü uygulamasında ücretsiz olarak katılabilir.
 6. Kampanya, 03.02.2014 tarihinde 21:00’da başlayacak ve 13.02.2014 tarihinde 12:00’da sona erecektir.
 7. 03.01.2014 (11:00’da) - 12.02.2014 tarihleri (23:59) arasında http://www.gittigidiyor.com/ internet sitesinde Sevgililer gününe özel hazırlanmış sayfa üzerindeki ürün alan (Gitti Gidiyor Kullanıcı Sözleşmesine göre ödemesi yapılmış, satıcının kargo yapacağı") her 50. katılımcı (50’nin katları şeklinde ilerleyecektir) 14 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek olan Sonsuz Aşk filmine çift kişilik sinema bileti kazanacaktır. Bu tarih aralığında toplamda 100 adet sinema bileti hediye edilecektir. Bu nedenle belirtilen tarihten önce sinema biletlerinin bitmesinden dolayı Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 8. Sinema biletini almaya hak kazananlar http://www.twitter.com/gittigidiyor adresinden 14 Şubat 2014 tarihinde duyurulacaktır. Kazanan kişiler, postaci@creasoup.cm elektronik posta adresi aracılığıyla iletilecek kod ile haklarını kullanabileceklerdir.
 9. Katılımcının; sinema biletini kazanabilmek için gerçek profil bilgisi, güncel e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgileri ile yarışmaya katılmış olması şarttır. Kullanıcı, üyelik kaydı sırasında; yanlış, eksik ya da sahte beyan veya postaci@creasoup.com adresine yanlış, eksik ya da sahte beyan bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu, ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyeceğini kabul eder.
 10. 14 Şubat 2014 -27 Şubat 2014 tarihleri arasında kazanan 100 çift kişi ise Türkiye sınırları içerisinde geçerli olan (13. Maddede belirtilen ) Cinemaximum sinemalarında Sonsuz Aşk filmini izleme hakkı kazanacaktır.
 11. postaci@creasoup.com adresinden gönderilen kodun Cinemaximum gişe görevlisine teslim edilmesi gereklidir. Cinemaximum gişe görevlisi kuponu teslim alarak ücretsiz sinema bileti yerine geçecek olan yer biletini verecektir.
 12. Sonsuz Aşk filmini gösterim tarihleri her Cinamaximum sinemasına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle biletler her sinemasının geçerli olduğunu süre boyunca kullanılabilecek olup, 14 Şubat 2014 -27 Şubat 2014 tarihleri arasında Cinemaximum sineması tarafından gösterimden kaldırılmasından dolayı Gitti Gidiyor’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 13. Sinema Bileti aşağıda detayları belirilen Cinemaximum’ların tüm seanslarda geçerlidir. Cinemaximum Sinemaları: KADIKÖY CINEMAXIMUM (NAUTILUS); CADDEBOSTAN CINEMAXIMUM (BUDAK); KOZYATAĞI CINEMAXIMUM (PALLADIUM); ÜMRANİYE CINEMAXIMUM (MEYDAN); MECİDİYEKÖY CINEMAXIMUM (CEVAHİR); BEŞİKTAŞ CINEMAXIMUM (ZORLU CENTER); İSTİNYE CINEMAXIMUM (İSTİNYE PARK); LEVENT CINEMAXIMUM (KANYON); ATAKÖY CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS); BAKIRKÖY CINEMAXIMUM (CAPACITY); BAKIRKÖY CINEMAXIMUM (MARMARA FORUM); FLORYA CINEMAXIMUM (AQUA FLORYA); BAYRAMPAŞA CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL); EYÜP CINEMAXIMUM (VİALAND); ESENYURT CINEMAXIMUM (MARMARA PARK); BAHÇEŞEHİR CINEMAXIMUM (AKBATI); ANKARA CINEMAXIMUM (PANORA); ANKARA CINEMAXIMUM (Ankamall); ANKARA CINEMAXIMUM (ARMADA); ANKARA CINEMAXIMUM (CEPA); ANKARA CINEMAXIMUM (GORDION); İZMİR CINEMAXIMUM (KONAK PİER); İZMİR CINEMAXIMUM (KİPA EXTRA BALÇOVA); İZMİR CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA); ADANA CINEMAXIMUM (M1 MERKEZ); ANTALYA CINEMAXIMUM (MIGROS); ADAPAZARI CINEMAXIMUM (ADA); ADAPAZARI CINEMAXIMUM (SERDİVAN); ESKİŞEHİR CINEMAXIMUM (ESPARK); KAYSERİ CINEMAXIMUM (KAYSERİ PARK); KONYA CINEMAXIMUM (KENT PLAZA); MERSİN CINEMAXIMUM (FORUM MERSİN) SAMSUN CINEMAXIMUM (PIAZZA)
 14. Bir kişi, uygulamaya bir kez katılabilir.
 15. Kampanya katılımcı/müşteri bazındadır. Bu nedenle kampanya kapsamında bir katılımcı en fazla 2 kişilik sinema bileti kazanabilir.
 16. Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Gitti Gidiyor Kullancı sözleşmesine aykırı davranan ve/veya sahte profiller ile işlem yapan veya hile yaptığını düşündüğü kullanıcıyı engelleme, kaydını silme, diskalifiye etme ve bütün kazanılmış haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
 17. Kazanan katılımcı, kazandığı sinema biletini üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz; sinema bileti değiştirilemez ve/veya sinema biletinin nakit karşılığı talep edilemez.
 18. İşbu Uygulamadan, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş ve birinci dereceden yakınları, yakınları katılamaz, katılsalar ve kazansalar bile ödülde hak iddia edemezler.
 19. Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş uygulama esnasında katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 20. Uygulamada, sinema biletine hak kazanmak maksadıyla sonucunu değiştirmek maksadıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları ve puanları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir.
 21. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 22. Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
 23. Yarışmaya katılan herkes http://yardim.gittigidiyor.com/sozlesmeler-kurallar/kullanici-sozlesmesi ve http://yardim.gittigidiyor.com/sozlesmeler-kurallar/gizlilik-politikasi ve işbu Katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

14 Şubat Sevgililer Günü - Sevgililer Günü Hediyeleri GittiGidiyor'da

Hediyen hazır mı? GittiGidiyor'da hem kadın hem erkek için sevgililer günü hediye seçeneklerini uygun fiyata bulabilirsin. Hala hediyeni almadıysan, 14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilime ne alsam diye düşünüyorsan işte sana birkaç ipucu. Kadınlar aksesuarı sever. Sevgililer günü hediyesi için kadınlara 14 Şubat'a özel kolye, bilezik, yüzük, tek taş pırlanta, çanta, şal, alabilirsin. Ayakkabı, blazer ceket, etek, parfüm de 14 Şubat için alınabilecek diğer hediye seçenekleri arasında. Erkekler için sevgililer günü hediyesi bulmak kolay. Ona hediye parfüm, saat, traş makinesi alabilirsin. Bütçene uyuyorsa; iphone, ipad, cep telefonu da ona satın alabileceğin sevgililer günü hediye seçenekleri arasında güzel bir tercih olabilir.

Ana Sayfa| Arama| Satış| Dükkanlar| Mobil Uygulamalar| Bana Özel| İncelemeler ve Rehberler| Sıfır Risk Sistemi| Site Haritası| Yardım
© Copyright 2001-2015 GittiGidiyor.com | Gizlilik Politikası | Kullanıcı Sözleşmesi