GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Şişme Yatak, Şişme Yastık

kategorisinde 1124 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Şişme Yatak, Şişme Yastık

Pratik ve sağlıklı bir kullanım oluşturan şişme yatak ve şişme yastık çeşitlerine GittiGidiyor ile ulaşabilirsiniz. Marka ve çeşit zenginliği sayesinde ortopedik özellikler taşıyan bir şişme ürün satın alabilirsiniz. Farklı tasarımlar geliştiren markalar bel ve omurilik bölgesini destekleyen ergonomik şişme yataklarla deliksiz ve sorunsuz bir uyku uyuyabilmenize yardımcı olur. Pompa aparatı ile ya da nefesinizle şişirebileceğiniz yastık ve yataklar emniyetli subap bölümü aracılığıyla kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilir. Hijyenik yüzeyleri ile bakteri oluşumuna karşı koruma oluşturan şişme ürünler aynı zamanda terleme sorunu da yaşamamanızı sağlar. Fiyatları ile fark yaratan şişme yataklar arasından bütçenize hitap eden seçenekleri tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Havasını söndürdükten sonra oldukça dar alanlara sığdırabileceğiniz şişme yastık fiyat ve performans özellikleri bakımından beklentilerinizi karşılamayı başarır.

Aileler İçin Uygun Şişme Yataklar

Şişme Yatak, Şişme Yastık

Ailelerin kullanımı için ideal olan tek ve çift kişilik şişme yatak tüm üyeler için verimli bir kullanım sağlar. Standart boyutlara sahip yataklarla bazanıza tam olarak oturan bir ürüne sahip olursunuz. Üzerine örtü ve nevresim takımı serebileceğiniz şişme yatağınızın görünümünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Koku yapmayan ve her iki yönü de kullanılabilen şişme yataklarla uzun ömürlü bir kullanım yaşamanın keyfini sürebilirsiniz. Sıkıştırılmış kadife yüzey özelliği sert ve konfor bir gövde yapısı oluşturarak örtü kullanmadan da şişme yatağınızın üzerinde uyuyabilmenize imkân tanır. Darbelere karşı korunaklı bir yapı taşıyan şişme yataklar vücudunuzun yarattığı basıncı kolayca ve dengeli bir şekilde kaldırır.

Başınızı ve Boynunuzu Şişme Yastıklarla Koruyun

Şişme Yatak, Şişme Yastık

Başınıza uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiş olan şişme yastık modelleri seyahatlerinizde ve evinizde kullanabileceğiniz yapıdadır. Otobüs yolculuklarında başınızı dengeleyip uzun süren seyahatinizde uykunuzu alabilmek için yararlanabileceğiniz bu yastıklar küçük boyutları taşıma konusunda da avantaj yaratır. Kamplarda çadır içerisinde kullanılmak için de uygun özellikler taşıyan şişme yastıklar uykunuz esnasında başınızı yüksekte tutup daha rahat bir şekilde uykunuzu alabilmenize katkı sağlar. Her iki yüzünü de değerlendirebileceğiniz şişme yastıkları çadırınızın ya da yatak odanızın rengine uyum sağlayacak ürün modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Kolayca yıkanabilir olan yastığınızı kısa sürede temizleyip yeniden kullanabilirsiniz.

Zemine Uyum Sağlayan Şişme Yataklar

Şişme Yatak, Şişme Yastık

Şişme yatak modellerini sadece baza ya da ranza gibi ürünlerin üzerinde değil aynı zamanda parke gibi düz zeminlerin üzerinde de kullanabilirsiniz. Bir eve yeni taşındığınızda ya da mevcut yatak kapasitenizden daha fazla misafire sahipseniz bu özellikten yararlanarak ev zeminine de şişme yatağınızı kurabilirsiniz. Göçük oluşturmayan dengeli bir yapı taşıyan şişme yataklar uyurken rahatça dönebilmenize olanak tanır. Elektrikli pompa modellerinden yararlanarak dolabınızdan çıkartacağınız şişme yatağınızı birkaç dakika içerisinde şişirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Şişme yatakların iç alanı hava odacıkları ile dizayn edildiği için bedeniniz yatağın üzerindeyken her noktadan eşit bir şekilde desteklenir.

Bilinmesi Gerekenler

  • Şişme yatakların yalıtım oluşturan teknolojisi kış aylarında soğuklardan korunmanız için size yardım eder.
  • Şişme yatakların çıkıntılı kenar noktaları uyku esnasında yatağın içinde kalmanıza yardım eder.
  • Yatak ve yastıkların yüzeyleri cildinizi tahriş etmeyen yumuşak dokulu kumaşlarla üretilmiştir.
  • Hava kaçırmayan subap bölümü havanın yatağın içinde eşit bir dengeyle korunmasını sağlar.
  • Şişme yastıklara dilerseniz kılıf da takabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Şişme yatağı ve şişme yastıkları su temasından korumanız gerekir.
  • Yatağınızı temizleme talimatları doğrultusunda düzenli zaman aralıklarıyla temizleyebilirsiniz.
  • Yatak çantası ile yatağınızı daha güvenli ve sağlıklı bir biçimde taşıyabilirsiniz.
  • Yatağınızın havasını indirdikten sonra eşit parçalarla ürünü katlayıp çantaya yerleştirebilirsiniz.
  • Şişme yatak ve yastıkları sivri ve kesici nesnelerden uzak tutmanız olası tehlikelerin önüne geçer.