GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Akülü Araç

kategorisinde 2204 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Akülü Araba

Akülü araba modelleri, tüm çocukların en sevdiği oyuncak seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yetişkin araçlarıyla benzer modellerde üretilen ve estetik tasarımlarıyla çocukların hayallerini süsleyen akülü araba modelleri, son derece güvenli yapılarıyla yetişkinlerin de en çok tercih ettiği çocuk oyuncakları arasında bulunuyor. Farklı enerji ve yolcu kapasiteleriyle üretilen ve bu sayede her türlü ihtiyaca yanıt veren akülü çocuk araba seçenekleri, her tarza uygun renk seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

12 Volt Akülü Araba Seçeneklerini Keşfedin

Akülü Araç

Çeşitli oyuncak markaları tarafından özenle tasarlanan akülü araçlar, çocuklarınızın güvenliğini sağlayacak hız sınırlamaları uygulayabilmeniz için farklı voltaj değerleriyle üretiliyor. En çok tercih edilen seçeneklerin başında ise 12 volt akülü araba modelleri geliyor. Özellikle 3-5 yaş arası çocukların kullanımı için uygun olan 12 voltlu modeller, 92 cm x 113 cm x 70 cm ölçülerinde üretiliyor ve aynı anda 2 ila 4 çocuğun kullanımına izin veriyor. 2 ileri ve 1 geri vitesi bulunan ürünler, tek şarjla kesintisiz olarak 90 dakikaya kadar kullanılabiliyor. Hızlı şarj edilebilme avantajıyla da beğeni kazanan küçük akülü araba seçenekleri, en güvenli oyuncaklar arasında kabul ediliyor. Daha küçük yaştaki çocuklarınız için ise 6 voltluk bebek akülü araba modelleri tasarlanıyor. 6 volt akülü araba seçenekleri, 18 ila 36 ay arasındaki çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

24 Volt Akülü Arabalarla Tanışın

Akülü Araç

24 volt akülü araba modelleri, 4 yaş ve üzerindeki çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Diğer modellere göre daha hızlı bir yapı sergileyen 24 voltluk araçlar, büyük akülü araba kategorisinin en gözde ürünleri arasında yer alıyor. İki kişilik akülü araba ve 4 kişilik akülü araba gibi farklı seçenekleri bulunan modeller, tek seferde çok sayıda çocuğu eğlendirebilmeleriyle beğeni kazanıyor. İki koltuklu akülü araba seçenekleri iki çocuklu aileler için ideal ürünler olarak öne çıkarken 4 koltuklu akülü araba seçenekleri ise çok çocuklu kalabalık ortamların ve aile toplantılarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Emniyeti önemseyen aileler için üretilen uzaktan kumandalı akülü araba modelleri, aracı dilediğiniz zaman uzaktan kontrol edebilmenizi sağlarken üstü kapalı akülü araba modelleri ise yağışlı havalarda bile çocuğunuzu eğlendirmeyi başarıyor.

Çocuğunuzun Hayatını Renklendirin

Akülü Araç

Akülü araçlar, rengarenk seçenekleriyle çocuğunuzun hayatını renklendiriyor. Beyaz akülü araba ve sarı akülü araba gibi modeller, hem kız hem de erkek çocuklar tarafından büyük ilgi görürken pembe akülü araba ve kırmızı akülü araba gibi seçenekler, en çok tercih edilen kız akülü araba modelleri arasında yer alıyor. Erkek çocukları ise ağırlıklı olarak mavi akülü araba ve siyah akülü araba gibi seçeneklere yöneliyor. Yine ağırlıklı olarak erkek çocuklarının ilgi gösterdiği seçenekler arasında polis akülü araba ve traktör akülü araba gibi tematik modeller de bulunuyor.

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Akülü araba fiyatları; üretici marka, ürün kalitesi ve kapasitesi gibi niteliklere göre farklılık gösterebilir.
  • Ürünü satın almadan önce çocuğunuzun yaşı ve fiziksel özellikleriyle uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir.
  • Güvenli bir model tercih ediyorsanız anahtarlı akülü araba seçeneklerine yönelebilir ve ürünü dilediğinizde kilitleyebilirsiniz.
  • Akülü araba modellerini uzaktan kumandalı olarak tercih edebilir ve dilediğiniz zaman müdahalede bulabilirsiniz.
  • Jip ya da spor araba görünümlü akülü araçları tercih ederek çocuğunuzun hayal gücüne katkıda bulunabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Düşük voltlu akülü arabaları yaşam alanlarınızda da güvenle tercih edebilirsiniz.
  • ATV tipi akülü arabaları tercih edebilir ve bu sayede çocuğunuzun aracını doğada da kullanabilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Otomobil markaları tarafından üretilen modelleri seçerek çocuğunuza gerçek bir otomobil kullanma hissi yaşatabilirsiniz.
  • İndirimli akülü araba fırsatlarını yakalayarak dilediğiniz sayıda ürünü uygun koşullarla satın alabilirsiniz.
  • Lastik çapı geniş olan ürünleri tercih ederek kullanım esnasında çocuğunuzun güvenliğini artırabilirsiniz.