GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Outdoor

kategorisinde 273836 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Outdoor

Outdoor ürünler, doğada vakit geçirmeyi sevenler ve doğa aktiviteleri ile ilgilenenler için devreye girer. Bu ürünler pek çok çeşide ayrılır. Outdoor ürünler doğa tutkunlarının doğada işlerini kolaylaştırmak için görev yapar. Kullanıcılar için yardımcı görevi görür. Outdoor ürünler; çadır, met, uyku tulumu, kamp sandalyesi, kamp masası, çok amaçlı yelek, kargo pantolon gibi pek çok farklı ürün şeklinde sıralanır.

Barınma İhtiyacı için Çadır

Outdoor

Outdoor ekipmanlar, kullanıcıların barınma ve giyim ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir. Bu ürünlerin her biri kullanıcıya pek çok fayda sağlar. Kullanıcıya yardımcı olurken konforu da beraberinde getirir. Doğaya gittiğinizde öncelikle yapmanız gereken işlemlerden biri güvenliği sağlamaktır. Çadır ise bu konuda en başta gelen ekipmandır. Çadır ile hem kendinizi hem de eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Çadırlar yağmura ve rüzgâra karşı koruma sağlarlar. Ayrıca uyku esnasında haşerelere, özellikle sineklere karşı bariyer olurlar. Sinekler dışarıda gezerken siz de çadırınızda daha güvenli ve daha rahat bir şekilde doğanın tadına varabilirsiniz. Çadır ile aynı zamanda güneşin yakıcı ışınlarından da korunursunuz. Bununla birlikte eşyalarınıza da çadıra bırakıp girişini kapatabilirsiniz. Bu sayede eşyalar da yabani hayvanlardan ve diğer doğal koşullardan korunmuş olur. Temel ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyacı çadır ile çözülür. Üstelik kamp çadırı kolay bir şekilde kurulur ve yine kolay bir şekilde toplanır. Kıvrılabilen yapıları ile çok yer kaplamazlar. Ayrıca genel olarak çok ağır yapıda değillerdir. Bu sebeple kolay taşınabilir outdoor ürünleridir.

Farklı Mekanlar için Uyku Tulumu

Outdoor

Uyku tulumu ise daha çok soğuğa karşı kullanılan bir üründür. Her ne kadar hareket imkanını kısıtlasa da dışarıdayken özellikle sabah saatlerinde çok işe yarar. Soğuk en fazla sabah saatlerinde kendini hissettirir ve bazı bölgelerde dondurucu seviyelere gelebilir. Uyku tulumu ise vücudunuzun sıcaklığını korumanız için size yardımcı olur. Bununla birlikte haşerelere karşı da koruma sağlar. Uyku tulumu modellerini ister çadırda atarken ister de çadırsız bir şekilde gökyüzünü seyrederek kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulan Kamp Sandalyesi

Outdoor

Outdoor ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri de kamp sandalyesidir. Kamp sandalyesi oldukça portatif bir yapıya sahiptir. Kolayca kurulur ve kaldırılır. Hafif olduğu için taşıması kolaydır. Kamp sandalyesi pek çok işe yarar. Balık tutarken oturacak bir yer arıyorsanız kamp sandalyesi bu işi görür. Böylece yere oturmak zorunda kalmazsınız. Kuşların cıvıltıları arasında kitap okumak isterseniz de kamp sandalyelerini kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin de kurulumu oldukça kolaydır. Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi koyacak bir yer arıyorsanız, kamp masası tam da sizin içindir. Hafif yapısı ile kolayca taşıyabilirsiniz. Doğada ya da evinizin bahçesinde kullanabilirsiniz. Üzerine başka eşyalar da koyabilirsiniz.