GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar

kategorisinde 5262021 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar

Otomobil, motosiklet ve aksesuar modelleri kullanışlı ürünleri içerir. Teknolojinin sunduğu konforu taşıtınızda deneyimleyebilmek için bu fonksiyonel ürünlerden yararlanabilirsiniz. Otomobil, motosiklet ve aksesuar markaları geliştirdikleri lastiklerle taşıtınızı hava koşullarına uygun şekilde kullanabilmenizi sağlar. Yazlık ve kışlık lastik modelleri arabalara ve motorlara özel olarak geliştirilen ürünlerdir.. Kışlık lastikler derin kanalları ve tırtıklı tasarımlarıyla zemine sıkıca tutunur. Yazlık lastikler yakıt tasarrufu yaratarak sıcak havalarda konforlu bir sürüş gerçekleştirebilmenizi sağlar. Otomobil, motosiklet ve aksesuar fiyatları farklı bütçelere uygun seçenekler oluşturur.

İşlevsel Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar Çeşitleri

Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar

Arabanızın güvenliğini sağlamak için bagajınızda yangın söndürme tüpüne yer verebilirsiniz. Hortumlu yangın söndürücüler yangınlara kısa sürede müdahale edebilmeniz için idealdir. Güvenlik sağlayan ürünlerin yanı sıra konfor sağlayan ürünler de vardır. Oto yedek parça ürünleri arasındaki koltuk minderleriyle arabanızın orijinal koltuklarını koruyabilirsiniz. Koltuk minderleri sünger dolgusuna sahip olduğu için yumuşak bir yüzey oluşturur. Koltuk kılıflarıyla da arabanızın koltuklarını yıpranma sorununa karşı koruma altına alabilirsiniz. Lastikli ve geçmeli koltuk kılıflarını koltuklarınıza kolay bir şekilde takabilirsiniz. Oto aksesuar ürünleri arasında teknolojik gereçler de yer alır. Araç içi kameralarla yolculuklarınızı kaydedebilirsiniz. Geri görüş kameraları arabanızı park ederken size yardımcı olur. Emniyet ve güvenlik ekipmanlarından kış ürünlerine, yağ ve katkı maddelerinden lastiklere oto yedek parça ve aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Arabanızda Fonksiyonel Ürünlere Yer Verin

Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar

Koltuk arkası ekranlarına oto ses görüntü sistemleri ile ulaşabilirsiniz. Oto ses ve görüntü sistemleri içerisinde yer alan geniş ve ince ekranlar sayesinde televizyon kanallarını ve filmlerini konforlu bir şekilde izleyebilirsiniz. Araç içi ekranları arasında internete bağlanabilen ürünler de bulunur. İnternet üzerinden navigasyon desteği alarak gideceğiniz yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Otomobiller ve motosikletler için geliştirilen ürünler arasında performans yaratan kimyasallar da bulunur. Taşıtınızın motorunun daha verimli şekilde çalışması için motor yağlarından yararlanabilirsiniz. Motor yağı değişimini düzenli olarak yapmanız, taşıtınızın motorunun tam randımanla çalışmasını sağlar. Arabanızda daha konforlu şekilde seyahat edebilmek için yararlanabileceğiniz aksesuarlar da vardır. Motosiklet parça ürünleri arasındaki telefon tutucularla cep telefonunuzu motorunuzun gidonuna sabitleyebilirsiniz. Telefon tutucuların başlıklarının sıkılık seviyesini ayarlayarak cep telefonunuza uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Aksesuarlarla Seyahat Konforunuzu Artırın

Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar

Motor sürücüleri için geliştirilen giyim ürünleri açık hava şartlarına uygun şekilde dizayn edilir. Motosiklet aksesuar modelleri arasındaki kaskı çeşitleri darbelere karşı dayanıklıdır. Rüzgârı engelleyen boyun rulosuna sahip olan kasklar rüzgârlı havalarda rahatça sürüş yapabilmeniz için idealdir. Motosiklet giyim ürünleri içerisinden motorcu ceketlerine ulaşabilirsiniz. Ceketler yağmurdan ve rüzgârdan korunabilmenizi sağlar. Motosiklet pantolonlarını ceketlerinizle kombinleyebilirsiniz. Yansıtıcı şeritlere sahip olan pantolon ve ceket çeşitleri trafikte daha kolay fark edilebilmenize yardımcı olur. Motosiklet kask modelleri çeşitli renk opsiyonları sunar.

Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler

  • UV korumalı kasklar yaz sıcaklarında başınızı güneş ışınlarına karşı korur.
  • Su geçirmez motosiklet montlarıyla kuru kalarak seyahat edebilirsiniz.
  • Ekstra ceplere sahip olan motosiklet pantolonları sayesinde birçok gereci yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Araba ekranları uzaktan kumandayla yönetebilmeniz için uygundur.
  • Park kameralarını kullanarak arabanızla daha güvenli şekilde geri geri gidebilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Noktalar

  • Kaskınızın bağlantı kemerlerini bağladıktan sonra motorunuzu sürebilirsiniz.
  • Trafiğe çıkmadan önce taşıtınızın lastiklerinin havasını kontrol ederek güvenli bir şekilde sürüş gerçekleştirebilirsiniz.
  • Araç içi kameraları araç kabininizin merkezî bir noktasında konumlandırmanız gerekir.
  • Motosikletler için geliştirilen heybe çantaların her iki gözünü de eşit ağırlıklarla doldurmanız sürüş sırasında denge kazanmanızı kolaylaştırır.
  • Motosiklet eldivenlerinin cırtlarını kan dolaşımını önlemeyecek şekilde sıkmaya özen göstermelisiniz.

GittiGidiyor BLOG

Soru-Cevap: Kış Lastikleri İle İlgili Aklınıza Takılanlar

Soru-Cevap: Kış Lastikleri İle İlgili Aklınıza Takılanlar

Kış lastiği takmak zorunlu mu? Ne zaman takılmalı? Kış lastiklerini diğerlerinden nasıl ayırt edebiliriz? Yaz aylarında kullanılırsa ne olur? Nasıl saklanmalıdır ve kullanım ömürleri ne kadardır? Tüm soruların yanıtları burada!

DEVAMINI OKU
Küçük Çizikleri Gidermenin 3 Basit Yolu

Küçük Çizikleri Gidermenin 3 Basit Yolu

Otomobiliniz yeni ya da eski olsun farketmez, boyasında yeni bir çizik keşfetmek sinirinizi bozacaktır. Otomobillerimiz mecburen açık alanlarda kaldıklarından, bu çizikleri engellemek bir nevi imkansız. Fakat onları yok etmek için kullanabileceğiniz birçok yöntem ve ürün var.

DEVAMINI OKU
8 Soruda Cam Filmi Nedir?

8 Soruda Cam Filmi Nedir?

Camları cam filmiyle kaplamak güneşin etkisi ile gelen zararlı ultraviyole ışınlarını filtreleyen ve izolasyon görevi yapan bir uygulamadır. Cam filmi nedir ve ne işe yarar konusuna odaklandığımız bu makalede cam filmine ait tüm detayları bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU