GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Telefon, Tablet tutucu

kategorisinde 5730 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Telefon, Tablet tutucu

Telefon, tablet tutucu modelleri ile arabanızda ya da motosikletinizde kullanabileceğiniz kullanışlı bir aksesuardır. Akıllı cep telefonlarını ve tablet modellerini yerleştirebileceğiniz ürünleri yatay ya da dikey olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzu ya da tabletinizi farklı açılarla kullanabilmeniz sayesinde yolculuklarınızda çeşitli işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı plastik malzemelerle üretilen araba telefon tutucu modelleri sarsıntılara karşı koruma sağlar. Bu özellik sayesinde, yollardaki engellerin yol açabileceği tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Telefon, tablet tutucu modelleri markaları tarafından geliştirilen ürünler renk alternatifleri de yaratır. Farklı renk seçeneklerinin bulunması, arabanızla ya da motorunuzla uyumlu ürünlerin çeşitliliğini artırır. Ekonomik özellikler taşıyan telefon, tablet tutucu modelleri fiyatları sayesinde hesaplı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Telefon, Tablet Tutucu Çeşitleri

Telefon, Tablet tutucu

Şarj edebilme özelliği bulunan araba içi telefon tutucu modelleriyle elektronik ürünlerinizin bataryasını doldurabilirsiniz. Telefonunuzu ya da tabletinizi yolculuğunuz boyunca kullanabilmek için, şarj edebilen tutucuları satın alabilirsiniz. Şarj özelliği bulunan kullanışlı ürünler aynı zamanda güvenli özellikleriyle de dikkat çeker. Telefon ve tablet tutucular aşırı ısınma problemine karşı korunaklıdır. Kısa devre koruması bulunan ürünler güvenliğinizi sağlar. Araba telefon tutucu mıknatıslı ürünlerle telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Mıknatıslı tasarım, ürününüzü arabanızda kolayca konumlandırabilmenize yardımcı olur. Tutucu çeşitlerini araba ve motosiklet gibi taşıtların yanı sıra ofisinizde ya da evinizde de kullanabilirsiniz. Sabitleme desteği sağlamak için tutucuların pratik gövde tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Arabanızda rahatlığınızı koruyan telefon tutucular da vardır. Araba koltuğu telefon tutucu modelleri oldukça işlevsel özelliklere sahiptir. Otomobilinizin koltuklarına monte edebileceğiniz aksesuarlarla alandan tasarruf edebilirsiniz. Aracınızın içini dilediğiniz şekilde dekore etmek için örneğin küllük modellerini de inceleyip gözünüze hoş gelen bir modelini satın alabilirsiniz.

360 Derece Dönebilen Telefon Tutucular

Telefon, Tablet tutucu

Tam tur dönüş özelliği bulunan telefon tutucularını farklı açılarla kullanabilirsiniz. Ahtapot telefon tutucu araba kabininde oldukça işlevsel bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Vantuzlu tutucular telefonunuzu sıkıca sarar ve sabitler. Telefonunuzu rahatça hareket ettirebilmek ve güvenle saklayabilmek için yararlanabileceğiniz aksesuarlar da vardır. Araba telefon tutucu ped modelleri özel bir dokuya sahiptir. Sürtünmeyi artıran pedlerin yüzeyi telefonunuzu sıkıca tutar. Yolculuklarınızda telefonunuza gelebilecek mesajları anında görebilmek için mobil cihazınızı ped yüzeyine yerleştirebilirsiniz. Organizer şekilde tasarlanan aksesuarlardan da arabanızda yararlanabilirsiniz. Vitesinizin yan kısmındaki alana monte edebileceğiniz tutucuların ceplerinde telefonunuzu saklayabilirsiniz. Gözlük yerleştirebilmeniz için uygun olan cepler de vardır. Ayrıca dilerseniz aracınızın iç mekanını daha dikkat çekici bir şekilde dizayn etmek için çeşitli koltuk kılıflarını da inceleyebilirsiniz.

Vakumlu Araç Kitlerinin Pratik Yapısından Yararlanın

Telefon, Tablet tutucu

Vakumlu araç kitlerini camınıza ya da torpidonuzun üzerine yapıştırabilirsiniz. Vakum özelliği sayesinde tutucunuz sabit kalır. Sürüş rahatlığınızı bozmadan gelen aramaları cevaplandırabilmek ya da haritayı takip edebilmek için telefonunuzu tutucunuza yerleştirmeniz gerekir. Araba şarjlı telefon tutucu çeşitleri, navigasyon desteğinizin kesilmesini önler. Hem telefonunuzun bataryasını doldurmak hem de navigasyon hizmetinden kesintisiz şekilde yararlanmak için şarjlı tutucuları kullanabilirsiniz. Araba camına telefon tutucu monte ederek alanı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yapıştırma işlemi öncesinde camınızın kuru ve temiz olmasına özen göstermeniz gerekir. Tüm diğer araç içi aksesuarları için ise Araç İçi Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, sıcacık kahvenizi güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz ürünleri Stant, Bardak Tutucu kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bu Bilgiler İşinize Yarayabilir

  • Mıknatıslı telefon tutucular metal alanlarda emniyetli bir şekilde monte edebilmeniz için uygundur.
  • Havalandırma ızgaralarına mandallarını takabileceğiniz ürünlerle alanı etkili bir şekilde kullanarak telefonunuzu sabitleyebilirsiniz.
  • Teleskopik gövdeye olan tablet tutucuları kendinize yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.
  • Vantuzlu tutucular plastik ve cam gibi yüzeylere uyum gösterir.
  • Çakmak girişinizi kullanarak tutucunuzu kablosuz şarj standına dönüştürebilirsiniz.

Dikkat Göstermeniz Gereken Ayrıntılar

  • Telefon tutucunuzun genişlik seviyesini telefonunuzun ebatlarına göre ayarlamaya dikkat etmelisiniz.
  • Tutucunuzu nemli bezlerle silerek tozlardan arındırabilirsiniz.
  • Vakumlu tutucuları cam ve torpido üstü gibi alanlara yerleştirirken ürünün yüzeye tam olarak yapıştığını kontrol etmelisiniz.
  • Dikiz aynasına yapıştırılabilen aksesuarların aynanızın görüş açısını kapatmamasına özen göstermelisiniz.
  • Oturma açınıza göre tutucunuzun konumunu ayarlayarak maksimum konfor elde edebilirsiniz.