GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Tepsi

kategorisinde 6706 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tepsi

Mutfakta önemli bir kullanıma sahip olan tepsiler ile fincan, bardak ve tabakları taşımak kolaylaşıyor. Şık tasarımları ile dikkat çeken tepsiler farklı renk ve boyut seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

İşlevsel Kullanıma Sahip Olan Tepsiler

Tepsi

Çok amaçlı kullanımı ile tepsi modelleri, misafirlerinize hızlı bir şekilde servis yapılmasını sağlıyor. Oymalı ve ahşap tepsi modelleri işlevsel olarak kullanılıyor. Oymalı tepsi modelleri, ince işçiliği ile hem göze çarpıyor hem de sunum kolaylığı sağlıyor. Geleneksel ve modern çizgilerin birleşimi ile öne çıkan ahşap tepsiler, estetik duruşları ile yaşam alanlarınıza değer katıyor ve mutfaklarınızda doğal bir görüntü oluşturuyor. Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olmaya aday tepsiler, ihtiyaçlarınızı karşılayan yapıları ile pratik bir kullanım sağlıyor.

Özgün Tasarımlı Tepsiler

Tepsi

Özgün tasarımları ile ikramlarınızı taşıyan tepsiler, mutfaklarınızın atmosferini değiştiriyor. Doğum günleri ve nişan gibi özel günlerde kullanabileceğiniz aynalı tepsiler, şık bir mutfak eşyası olarak karşınıza çıkıyor. Aynası ile ışıltı veren aynalı tepsiler, bulunduğu ortamda göze çarpıyor. Hem günlük çay sohbetlerinde hem de davet sofralarında tercih edebileceğiniz çay tepsileri, çok yönlü bir kullanım sunuyor. Her evde bulunan çay tepsileri, misafirlerinize ikramlıkların götürülmesini sağlayarak görsellikleri ile yaşamınızda yer alıyor. İçini mumlar veya çeşitli objeler ile süsleyebileceğiniz dekoratif tepsiler, evinizin güzelleşmesini sağlıyor. Evinizin her yerinde kullanılabilen dekoratif tepsiler, dekorasyonunuzun tamamlayıcısı oluyor. Çok uygun tepsi fiyatları ile sunulan ürünler, evinizin vazgeçilmez eşyaları arasında yerini alarak yaşamınıza eşlik ediyor.

Ergonomik Kullanımı ile Dikkat Çeken Tepsiler

Tepsi

Ergonomik kullanıma sahip olması sayesinde dikkat çeken tepsi modelleri, kaydırmazlık özelliği ile tepsiye konan malzemelerin tepsi üzerinde sabit kalmasını sağlıyor. Kulplu tepsiler, kulplu yapıları ile ikramlıkları istediğiniz yere rahatça taşınmasına yardımcı oluyor. İlgi çekici özellikleri ile keyif tepsisi, yataklarınızda kahvaltı yapmanızı ya da favori filminizi sevdiğiniz atıştırmalıklarla izlemenizi sağlıyor. Katlanabilir ve ayaklı olması sayesinde keyif tepsisinin kullanımı kolay oluyor. Aynı zamanda laptopunuzu da üzerine koyup rahat bir şekilde kullanabileceğiniz keyif tepsileri, fazla yer kaplamayan yapıları ile saklamayı kolaylaştırıyor. Çiğ köfte ve baklava tepsi modelleri ile de enfes lezzetlerin pişirilmesi sağlanıyor. İkea, Jumbo, Pierre Cardin, Bambum, Woodenplus, Nehir, Arsel Miray, Emsan, Primanova gibi markaların çok uygun fiyatlar ile sunduğu tepsiler, beğeni kazanıyor.

Tepsi Satın Alırken...

  • Hangi amaç için tepsi satın almak istediğinize karar vermeniz, tercih yapmanızı kolaylaştırabilir.
  • Tepsi satın almadan önce içerikleri incelemeniz, daha doğru karar vermenize yardımcı olabilir.
  • Tepsi satın alırken trend tasarımları takip etmeniz, mutfak modasını yakalamanızı sağlayabilir.
  • Sağlam yapılı ve kolay çizilmeyen tepsi satın almanız, verimli bir kullanım sunabilir.
  • Kullanışlı oluşu ile tepsiler, arkadaşlarınız ve aileniz için harika bir hediye seçeneği olabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Sert darbelere ve düşüşlere dayanıklı tepsi satın almanız, uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir.
  • Her kullanımdan sonra tepsinizi temizlemeniz, tepsi üzerinde iz oluşmasını engelleyebilir.
  • İhtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tepsi satın almanız, işlevsel bir kullanım sunmasına yardımcı olabilir.
  • Kaliteli bir yapıya sahip tepsi satın almanız, daha yüksek verim elde etmenizi sağlayabilir.
  • Ergonomik kullanıma sahip tepsi satın almanız, mutfakta fonksiyonel bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir.