GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Salon, Oturma Odası Mobilyaları

kategorisinde 19906 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Salon, Oturma Odası Mobilyaları

Salon ve oturma odası mobilyaları çok çeşitli olmakla birlikte markalar da birçok tarzda ürünü kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Her dönem modern olan mobilyaların birbiriyle uyum içinde olması da kullanıcılar için büyük önem taşıyor. Salon ve oturma odasında kullandığı her bir ürünün ve modelin diğerleri ile birleşince estetik bir görüntü sunması her kullanıcının beklediği bir sonuç ve bunu gerçekleştirmek aslında düşünüldüğü kadar zor değil.

Zevk ve İsteklerinizi Belirleyin

Salon, Oturma Odası Mobilyaları

Mobilya seçiminde en önemli adım istek ve zevklerinize uygun mobilya modelleri seçmektir. Uzun süre salon ve oturma odanızda size eşlik edecek olan mobilyaların size hitap etmemesi pek istenen bir durum olmayabilir. Önceden yaptığınız küçük çaplı araştırmalarla hangi tür, tarz ve renk mobilyalar istediğinizi belirlemeniz önem taşıyor. Birçok marka ve uygun fiyat seçeneği bulunması; koltuk takımı, sehpa, TV ünitesini ve diğer ürünleri uyum içinde seçerek şık ve estetik bir salon ve oturma odasına sahip olmanızı sağlıyor.

Evinizde Kendinizi Yansıtın

Salon, Oturma Odası Mobilyaları

Evde kullanılan her bir mobilya aslında sizinle ilgili bazı duygular ve bilgiler yansıtıyor. Modern görünümlü oturma odası mobilyaları ile farklı, klasik tarzda mobilyalar tercih ederek çok daha farklı mesajlar verebilirsiniz. İnsanlar evinize geldiğinde her ne tarzda ya da renkte mobilya kullanmış olursanız olun sizi yansıttığını düşünüyorlar. Kendinizi doğru yansıtmanız için doğru ve ideal mobilyalar seçmeniz çok önemli, üstelik her bütçeye uygun fiyatlar ile bu seçimler eğlenceli bir hale de bürünüyor.

Mobilya Seçiminde Tasarımın Önemi

Salon, Oturma Odası Mobilyaları

Salon mobilyası seçerken sunulan birbirinden farklı tasarımlar son derece etkili bir salon veya oturma odası oluşturmanızı sağlıyor. Asimetrik görünümlü TV ünitesi, farklı renklerle harmanlanmış bir köşe takımı, ışıl ışıl görünen orta sehpa ve daha sayılamayacak birçok tasarım ürünle alanınızı ilgi odağı haline getirebilirsiniz. Örneğin; son derece uyumlu ve nizami bir koltuk takımının köşesine farklı görünüm ve renklerle tasarlanmış zigon sehpa yerleştirmek oldukça iddialı ve asil bir görüntü elde etmeniz anlamına geliyor.

Uzun Süreli Kullanım İçin Püf Noktalar

  • Mobilyaların ömrünü uzatmak için ürünlerin temizliğine dikkat edilmelidir.
  • Bakım ve onarımlarını gerçekleştirmek de oldukça önemlidir. Zaman içerisinde istemsizce oluşan hasarların onarımı yapılırsa çok daha uzun süreli kullanım sağlanabilir.
  • Taşınma durumlarında mobilyaların dikkatle taşınması ürünlerin ömrünü uzatabilir.
  • Kullanılmadığı zamanlarda kapalı bir ortamda ve mümkünse üzerine örtü örtülerek muhafaza edilmesi daha iyi kullanım sağlayabilir.
  • Konumlandırılan zeminlerin temiz ve düz olması daha sağlıklı ve uzun kullanım keyfi sunabilir.

Mobilya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Salon ya da oturma odasının büyüklüğünü dikkate almanız uygun mobilyalar seçmenizi sağlayabilir.
  • Mobilyaların iskelet yapıları ve materyalleri uygun mobilyalar seçmek için önem taşıyabilir.
  • Rahat ve pratik mobilyalar hayatı kolaylaştırmak için etki sağlayabilir.
  • Evinizle uyum içinde olması için tarzınızı belirlemeniz fayda sağlayabilir. Modern, klasik, retro ve diğer tarzlar arasında seçim yaparak mobilyalarınızı ona göre değerlendirmek etkili olabilir.
  • Kullanacağınız alanın boyası, halı ve perde renkleri de uygun mobilyalar seçmenize yardımcı olabilir.

GittiGidiyor BLOG

Salon Mobilyası Seçerken Dikkat Edilecekler

Salon Mobilyası Seçerken Dikkat Edilecekler

Salonunu daha şık ve kullanışlı hale getirmek için salon mobilyası seçerken dikkat etmen gereken bazı püf noktalar var. Salon mobilyası seçiminde kurtarıcı tüyolar burada!

DEVAMINI OKU
Salon İçin Mobilya Seçimi

Salon İçin Mobilya Seçimi

Eğer salonunuzu değiştirmek istiyor ama mobilyaya karar veremiyorsanız dikkat etmeniz gerekenleri sizin için hazırladık.

DEVAMINI OKU
Hangi Salona Hangi Koltuk?

Hangi Salona Hangi Koltuk?

Hangi salona hangi koltuk seçilmeli, nasıl yerleştirilmeli? Detaylar burada!

DEVAMINI OKU