GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kitap, Dergi

kategorisinde 1659863 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kitap, Dergi

İlgi alanlarınıza uygun okumalar yapmak için kitap dergi kategorisini inceleyebilir, beğendiğiniz kitapları uygun fiyatlar alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Edebi eserlerden gezi rehberlerine, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ana kategori altında dünyaca tanınmış, isimleri marka olmuş yerli ve yabancı yazarların, önemli yayınevleri tarafından basılmış kitaplarını ve ilgi alanlarınıza hitap eden süreli yayınları bulabilirsiniz.

Kütüphanelerimizin Hazineleri Olan Edebi Eserler

Kitap, Dergi

Türk ve dünya edebiyatının seçkin yazarlarının bir araya geldiği edebi eserler kategorisinde yüzlerce kitap sizi bekliyor. Edebiyat tarihinin klasikleri arasında sayılan kitaplar dışında, günümüzün popüler yazarlarını ve romanlarını da gene bu kategori altında keşfedebilirsiniz. Türkiye'nin en prestijli yayınevleri tarafından basılan eserler, kağıt ve cilt kalitelerinin yanı sıra çeviri kaliteleri ile de dikkat çekiyor. Kütüphanenizde mutlaka bulunması gerektiğini düşündüğünüz edebiyat klasiklerini dilerseniz seri halinde ya da tek tek satın alabilirsiniz. Kitaplar ile ilgili detaylı açıklamalara ulaşabilir, satıcılara okuyucuların verdiği puanları görebilir, tereddüt ettiğiniz durumlarda ise satıcıya soru sorabilirsiniz.

Teknik Bilgiler İçeren Mesleki Kitaplar

Kitap, Dergi

Kendinizi geliştirmek için satın alabileceğiniz kitaplar; hukuk, bilgisayar, akademik, bilim ve mühendislik, sağlık ve ekonomi gibi alt başlıklar altında toplanıyor. Geniş bir ürün kataloğuna sahip olan alt kategoriler, mesleğiniz ve ilgi alanlarınızda okuyarak kendinizi geliştirebilmeniz için size yeni fırsatlar sunuyor. Alanında uzman isimlerce hazırlanan mesleki gelişim kitapları, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar pratik ve teorik bilgiler vererek mesleki becerilerinizi pekiştirmenizi amaçlıyor. Öğrenciler ve meslek profesyonelleri düşünülerek hazırlanan kitapları inceleyebilir, ilgi alanınıza girenleri hemen satın alabilirsiniz.

Hobilerinizi İhmal Etmeyin

Kitap, Dergi

Sadece yemek, müzik, sanat ve gezi rehberleri ile sınırlı olmayan hobi kategorileri, kişisel ilgi alanlarını genişletmek isteyen okuyucuları hedefliyor. Kendinize ayırdığınız vakti daha kaliteli geçirmeniz için hazırlanan kitap ve dergiler, eğlenerek öğrenmenizi, öğrenirken dinlenmenizi hedefliyor. Kendinizi geliştirmek için satın almak isteyeceğiniz yayınlar, okuyucu olarak ufkunuzu genişletirken yeni beceriler edinmenizi sağlıyor. Kendiniz için satın almak isteyeceğiniz kitapları, sevdikleriniz için de satın alabilirsiniz. Doğum günleri için özel hediyeler olarak düşünebileceğiniz hobi kitaplarını, çocuklarınız için de tercih edebilirsiniz. Yeni bir yabancı dil öğrenmek ve geliştirmek artık eskisinden daha kolay oluyor. Yabancı dil öğrenmek için satın alabileceğiniz kitapların yanı sıra yabancı dilde basılmış yayınları bulabileceğiniz ayrı kategoriler de bulunuyor. Nasıl başlayacağınızı uzun uzun düşünmenize gerek kalmadan ilk adımı atabilir, öğrenmek istediğiniz dil için gereken kitapları incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi Kitap Alışveriş Rehberi

  • Set halinde satılan kitapları satın alarak dilediğiniz kitaplara daha ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.
  • Toplu satın alım yaptığınızda kargonuzu mutlaka kontrol etmelisiniz.
  • Kitap hakkında verilen açıklamaları yeterli bulmadığınız durumlarda satıcıya soru sorabilirsiniz.
  • Kargoyu alıcının ödediği durumlarda, karşı taraftan kargo masrafı ve kargo şirketi konusunda bilgi istemelisiniz.
  • Satıcılara, müşteriler tarafından verilen puanları incelemeyi ihmal etmemelisiniz.

Kitap Satın Alırken Unutmayın

  • İlgi alanlarınızı keşfetmek sizi kitap almaya teşvik eder. Hangi kitabı satın alacağınızı ön araştırma ile belirlemeyi unutmayın.
  • Yabancı dillerden çevrilmiş kitapların orijinaline sadık kalmış olması gerekir. Bu yüzden yayınevi ve çevirmen tercihini göz ardı etmeyin.
  • Aradığınız kitabın en son baskısını satın almaya dikkat edin. Böylece yazarın ilerleyen dönemlerde yaptığı düzeltme ve eklemelere de hakim olursunuz.
  • Kitapların en başında bulunan çevirmen notlarını ve yazarların ön sözlerini okumayı ihmal etmeyin.
  • Okuduğunuz her kitap sizi başka bir kitaba yönlendirir. Bunun için dipnotları, kitabın sonundaki referansları veya satır aralarındaki bilgileri takip etmeniz yeterlidir.