Tüm Kategoriler
Öğrenci Dediğin İlköğretimden üniversiteye öğrenciler ne ister sen de keşfet.

Öğrenciler Ne İster?

Mini mini 1'ler, çalışkan 2'ler, liseli gençler, üniversiteliler... Her yaştan öğrencinin okul ihtiyacı ayrı. GittiGidiyor'da okula yeni başlayan öğrenciden tutun, öğrenci evine alınabilecek ekonomik ev eşyalarına kadar binlerce ürünü bulabilirsiniz. Şimdi bir bakalım, bu öğrenciler ne ister?

İlköğretim: Renkli defter, kalem, kalem kutusu, boya malzemeleri, okul çantaları ilgisini çeker. Çekçekli çantalar, renkli kırtasiye setleri, elektronik sözlük, mataralar, beslenme çantası, boya kalemleri, çocuk kitapları, etiket, suluboya, resim defteri, blokflüt çaylak öğrencinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Lise: Malum üniversite sınavına hazırlanacak. LYS test kitabı, soru bankası, Eastpak sırt çantası, çalışma masası, yazıcı/printer, masa lambası, not defteri, kalem, silgi, tablet bilgisayar, cep telefonu, spor ayakkabı, MP3 çalar, gitar, sweatshirt, eşofman, Converse ayakkabı alabilirsiniz. Bir de masasına kuru üzüm, leblebi koyun; enerji versin.

Üniversite: Eh üniversiteye girmiş o kadar; usta öğrenciye Casper, HP Compaq, Acer, Dell, Apple gibi ünlü markaların notebook veya masaüstü bilgisayarları, harici disk, tablet bilgisayar, cep telefonu ya da bir oyun konsolu yakışır. Ev/yurt için kap kacak, tencere, yatak, nevresim, ısıtıcı, çalışma masası lazım olur. Uygun bütçeye bulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın da alabilirsiniz.