GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Akıllı Saat

kategorisinde 946 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürününüzü ne için kullanmak istiyorsunuz?

  Fiziksel aktivitelerimi takip etmek için

  Kalp atış sensörü, adımsayar özelliklerine sahip suya dayanıklı akıllı saatler

Akıllı Saat

Giyilebilir teknolojiler arasında yer alan akıllı saat modelleri, akıllı telefonlar ve tabletlerde de bulunan yeni nesil teknolojileri içerir. Akıllı saat özellikleri arasında telefon görüşmeleri yapmaktan kısa mesaj göndermeye, sosyal medyada dolaşmaktan mail'lere göz gezdirmeye değin pek çok işlev yer alır. Apple akıllı saat modelleri, iOS işletim sistemi üzerinde çalışırken, akıllı saat markaları, Android temelli pek çok model üretirler. Akıllı saat fiyatları, cihazların sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösterir. Fotoğraf ve video çeken gelişmiş akıllı saat çeşitleri olduğu gibi, yüksek kaliteli malzemeden kusursuz bir estetik ile tasarlanmış modeller de bulunur. Giyilebilir teknolojik ürünlerden olan akıllı saat özellikleri yanında estetik tasarımları ile de tercih edilebilir. Klasik bir saat gibi görünen akıllı saat çeşitleri yanında çağdaş çizgilerde özel tasarımlar da bulunur. Dijital göstergeli akıllı saatler, LED teknolojileri ile ekstra şıklık sağlayabilir. Şıklığı tamamlamak üzere hakiki deri bir kordon, metal bir çerçeve ya da silikon tasarımlar seçilebilir. Kimi akıllı saat modelleri, günlük olarak farklı kordonlarla kullanıma da imkân verir.

 • Apple Akıllı Saat
 • Xiaomi Akıllı Saat
 • Samsung Akıllı Saat
 • Garmin Akıllı Saat
 • Huawei Akıllı Saat

Özelliklere ve Kaliteye Göre Farklı Fiyat Seçenekleri

Akıllı Saat

Akıllı saat fiyatları açısından oldukça geniş seçenekler bulunabilir. Akıllı saat markaları, uygun fiyat performans ürünleri tasarladığı gibi gelişmiş özelliklerle donatılan üst segment akıllı saat çeşitleri de üretebilir. Akıllı saat yorumları arasında her türlü akıllı saat modeli için fikir verecek değerli ipuçları bulunabilir. Akıllı saat önerisi yapılırken, modelin, kullanılan diğer teknolojik cihazlarla uyumuna dikkat edilmesi tavsiye edilir. Akıllı saat yorumları okunarak ve akıllı saat önerisi ile aktarılan deneyimler dikkate alınarak seçim yapılabileceği gibi, teknik özellikleri detaylı biçimde inceleyerek de tercih yapılabilir. Akıllı saatler de tıpkı akıllı telefonlar gibi çalışır, benzer teknik özelliklere dikkat edilmesi gerekir.

Kullanım Amacına En Uygun Akıllı Saatler

Akıllı Saat

Akıllı saat fiyatları ve özellikleri yanında kullanım amacının da göz önünde tutulması gerekir. Spor ağırlıklı kullanılacak saatler ile aksesuar olarak seçilen saat modellerinin farklı olabileceği unutulmamalıdır. Ayrıca, çocuklar için özel tasarlanmış çocuk akıllı saati seçenekleri de bulunur. Spor için düşünülen akıllı saat modelleri, nabız ölçer ve adım ölçer gibi işlevler sunabilir; antrenman programları düzenleyebilir ve yakılan kaloriyi detaylı olarak hesaplayabilir. Uyku düzenini denetleyen modeller de rahat konuşma imkânı sunan işlevsel modeller de düşünülebilir. Kimi modeller, gelişmiş bir çevrimiçi deneyim sunarken kimileri de yüksek ses kalitesi ile müzik dinleme işlevini başarılı biçimde yerine getirir. Tüm bu özellikleri bir arada sunan üst segment akıllı saat modelleri de tercih edilebilir.

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Akıllı telefonunuzla uyumlu çalışıp çalışmadığı, mutlaka öğrenilmeli.
 • Spor amaçlı akıllı saatlerin ihtiyacı karşılayacak özellikleri olup olmadığına bakılmalı.
 • Uygulamaları hakkında bilgi edinilmeli; uygulamalar, tercihlerinizle uyumlu olmalı.
 • Pil ömrünü de etkilediği için ekran yapısı, mutlaka göz önünde tutulmalı.
 • İşlevsel ve pratik bir arayüzü olup olmadığı kontrol edilmeli.

Akıllı Saat Seçerken Aklınızda Bulunsun!

 • Ekranı e-ink teknolojisine sahip olan akıllı saatlerin şarjı daha uzun süre dayanır.
 • Yeni teknoloji ekranlar kusursuz bir renk ve görüntü kalitesi sunar.
 • Güneşli havalarda ya da bol ışıklı mekânlarda dahi e-ink ekranlar sayesinde mükemmel görüş sağlanabilir.
 • Mobil cihazlarla dokunmatik ekranlara alışmış olsak da özellikle küçük ekranlı saatlerde düğmeli modeller, kullanım kolaylığı sağlayabilir.
 • Hem dokunmatik hem düğme içeren akıllı saatler, farklı kullanım seçenekleriyle ön plana çıkar.

GittiGidiyor BLOG

Akıllı Saat Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 8 Faktör

Akıllı Saat Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 8 Faktör

Akıllı telefonlarımızın yerini almaya aday olarak gösterilen akıllı saatleri alırken nelere dikkat etmeliyiz? Akıllı saat almaya karar verdiniz ama nelere dikkat edeceğinizi bilmiyor musunuz? Sizin için derlediğimiz bu yazıda merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz...

DEVAMINI OKU
Apple Watch Series 7 Özellikleri

Apple Watch Series 7 Özellikleri

Akıllı saatlerin en iyilerinden biri olan Apple Watch Series 7 tüm özellikleri ile karşınızda!

DEVAMINI OKU
Alcatel Move Time İnceleme

Alcatel Move Time İnceleme

Çocuğunuzun güvenliği konusunda endişe duyan bir ebeveynseniz, Alcatel Move Time akıllı saat sizin için iç rahatlatıcı bir ürün olabilir. Çocukların ihtiyaçlarına ve ebeveynlerin beklentilerine göre tasarlanan bu akıllı saat hakkında detaylı bilgiyi ve sunduğu faydaları bu yazımızda anlattık.

DEVAMINI OKU