GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

DVD

kategorisinde 48519 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

DVD

DVD teknolojisi, her türlü görsel içeriği maksimum çözünürlükte izleyebilmenize olanak tanıyor. Geniş kapasiteleri sayesinde son derece yüksek boyutlu video dosyalarını dahi taşıyabilen ve bu sayede size benzersiz bir seyir keyfi sunan DVD film modelleri, hem eski hem de yeni filmleri rahatça izleyebilmenizi sağlıyor. Hem restore edilmiş nostaljik filmlere hem de yeni çekilen filmlere kolayca ulaşabilmenize olanak tanıyan DVD markaları, zengin içerikleri sayesinde sinemaseverlerden tam puan alıyor. DVD film modelleri, ideal fiyatları ile de beğeni kazanıyor.

Eski DVD Filmler ile Tanışın

DVD

DVD teknolojisinin kullanıcılara sunduğu en önemli avantajlar arasında, eski filmleri yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilme imkânı başı çekiyor. Hem Türk sinemasının hem de dünya sinema tarihinin en önemli yapımlarını kişisel arşivinize katabilmenize de olanak tanıyan eski DVD filmler, ekstra içerikleriyle de öne çıkıyor. Filmler hakkındaki belgesellerin, yapım aşamalarının ve uzman görüşlerinin yer aldığı ekstra bölümleri, sinema zevkinizi ikiye katlarken genel kültürünüzü de rahatça geliştirebilmenize yardımcı oluyor.

Yerli DVD Filmleri Keşfedin

DVD

Kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında, yerli DVD filmler de bulunuyor. Hem eski hem de yeni Türk filmlerinden oluşan zengin içerikleri sayesinde size benzersiz bir sinema kültürü sunan Türkçe DVD film seçenekleri, bir yandan Türk sinemasının tarihi hakkında bilgi edinirken öte yandan güncel sinema sektörünü yakından takip edebilmenizi sağlıyor. Yeni çıkan DVD filmler, son dönemin en popüler filmlerini evinizin konforlu ortamında keyifle izleyebilmenizi sağlarken unutamadığınız yapımları kişisel arşivinize katabilmenizi de kolaylaştırıyor.

Yabancı DVD Film Çeşitleriyle Kültürünüzü Zenginleştirin

DVD

İçinden gelen "DVD film satın al" sesine tepkisiz kalamayanların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında, yabancı DVD film çeşitleri de bulunuyor. Hem klasik hem de modern yapımlara rahatça ulaşabilmenizi sağlayan yabancı DVD film çeşitleri, altyazı ve dublaj seçenekleri sayesinde dilediğiniz filmi istediğiniz şekilde izleyebilmenize olanak tanıyor. Yabancı film seçenekleri arasında Blu-Ray teknolojisiyle üretilmiş yüksek çözünürlüklü ürünler de 3D DVD film türleri de bulunuyor. Blu-Ray modelleri, geniş kapasiteleri sayesinde 4K kalitesinde film izleyebilmenize olanak tanırken 3D özellikli seçenekler ise gerçekçilik duygusunu zirveye çıkarıyor. Tüm DVD, VCD ve Blu-ray çeşitleri için DVD, VCD, Blu-Ray kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • DVD modelleri arasında tercihte bulunmadan önce beğendiğiniz ürünün tüm özelliklerini incelemeniz tavsiye edilir.
  • Farklı içeriklere sahip DVD çeşitlerini bir arada satın alarak kişisel film ve dizi arşivinizi oluşturabilirsiniz.
  • Konser ve belgesel içerikli DVD çeşitlerinden de satın alarak genel kültürünüzü zenginleştirebilirsiniz.
  • DVD modellerini rahatça izleyebilmek için yüksek kalitede bir DVD player satın alabilirsiniz.
  • DVD'lerinizi rahatça arşivleyebilmek ve aradığınızda kolayca bulabilmek için DVD raflarından edinebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • DVD fiyatları; ürünlerin markalarına, içeriklerine ve paket dahilindeki disk sayılarına göre değişiklik gösterebilir.
  • Set hâlindeki DVD çeşitlerini tercih ederek daha çok sayıda ürünü daha cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.
  • DVD çeşitlerini darbelere, düşmelere, sıvı ve toz temasına karşı koruyarak olası deformasyonları önleyebilirsiniz.
  • DVD seçeneklerini özel kutularında ya da koruyucu zarflarda muhafaza etmenizde yarar bulunur.
  • Tozlanan veya ıslanan DVD'leri özel DVD silme bezleriyle yumuşak bir şekilde temizlemeniz ve hemen kurulamanız önerilir.