GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Seçili Kriterlerde Ara

Defter

kategorisinde 14112 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Defter

Karton bir kapak içinde tutturulmuş bulunan kâğıt yapraklarından oluşan ve sayfalarına yazı yazılabilen defter, hayatınızın her alanında bir ihtiyaç olarak kendini gösteriyor. İş projelerinizi, toplantı notlarınızı, ders notlarınızı, yemek tarifleri gibi bilgileri tutabileceğiniz defterler, işlevsel kullanımları ile her alanda tercih ediliyor.

Hayatınızı Kolaylaştıran Defterler

Defter

Geniş yelpazeli seçenekler ile sizlere sunulan defter modelleri, farklı çeşitleri ile beğeninizi kazanıyor. Genelde kırmızı ve mavi çizgilerden oluşan ince yapraklı güzel yazı defteri, ilkokul dönemindeki öğrencilerin güzel yazı yazmalarını sağlamaya yardımcı oluyor. Çizgisiz defter çeşitleri, yaratıcılığınızı kullanarak çizdiğiniz çizimlerin sergilenmesini sağlıyor. Kareli defter, telli defter ve çizgili defter alternatifleri ile öne çıkan defterler, okul ders notlarının düzenli bir şekilde tutulmasını sağlıyor. Herhangi bir konu hakkında not almak için kullanılan not defteri, öğrendiğiniz bilgilerin veya aklınıza gelen düşüncelerin unutulmaması amacıyla yaşamınızda yer alıyor.

Pratik Kullanıma Sahip Defter Modelleri

Defter

Yaşamınızı günü gününe anlatabileceğiniz, duygu ve izlenimlerinizi yazabileceğiniz günlük defteri, her anınızın kayıt altına alınmasını sağlıyor. Anı defteri ya da hatıra defteri çeşitleri ile yanınızda olan defterler, arkadaşlarınızın sizin hakkınızda yazdığı güzel anıların gelecekten geçmişe açılan bir perde gibi aklınızda yer edinmesini sağlıyor. Bebeğiniz daha doğmadan bebek anı defteri içine onu karnınızda taşırken hissettiklerinizi, her ay gelişimini not edebiliyorsunuz. Bu defter, çocuğunuza verebileceğiniz en güzel hediyeler arasında bulunuyor. Spiralli defter, ergonomik tasarımı ile hem yazı yazmayı daha keyifli hale getiriyor hem de tek bir sayfayı deftere zarar vermeden kolayca koparılabiliyor. Herkesin bütçesine uygun sunulan defter fiyatları ile defterler, pratik kullanımları sayesinde vazgeçilmeziniz oluyor.

Çok Amaçlı Kullanılabilen Defterler

Defter

Tasarım ve çizimlerin kabataslak çizilmesinde kullanılan eskiz defteri çeşitleri, mukavva kapağı sayesinde tüm yüzeylerde rahat çizim imkanı sunuyor. Resim defteri, özel çizim kağıdından üretilmeleri ile tüm eğitim hayatında veya sanatsal aktivitelerde kullanılabiliyor. Nakliyat defteri veya nakliye defteri, Türkiye'deki tüm nakliyat firmalarının birbirlerine müşteri iletişim bilgilerini vermesi ve maliyet düşürmek için kullanılıyor. Noktalı defter, siyah defter ve siyah yapraklı defter tasarımları ile dikkat çeken defterler, kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Şiir defteri, yazdığınız şiirleri bir araya birleştirebileceğiniz defterler olarak karşınıza çıkıyor. Planlama defteri, çalışma sürecini takip edebileceğiniz içeriği ile her günün planlı olmasını yardımcı oluyor. Herhangi bir işletmenin yaptığı günlük tahsilat ve ödemelerin takibinin yapılmasını sağlamak için kasa defteri kullanılıyor. Yevmiye defteri ise işletmelerde ticari işlemlerin belgelere dayanarak tarih sırası ile kaydedilmesini sağlıyor. Faber Castell, Alex Schoeller, Gıpta, Canson, Nemesis gibi defter markaları sunduğu seçenekler ile tercihiniz oluyor.

Defter Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Okulda kullanım, iş hayatı ya da özel notlar almak için farklı defterler tercih edildiğinden dolayı ihtiyacınızın karşılanmasına yönelik defter seçimi yapmalısınız.
  • Alacağınız defterlerin boyutlarına ve ağırlıklarına dikkat etmeniz hem kullanımda hem de taşınmada rahatlık sunabilir.
  • Yüksek fonksiyonlara sahip defter satın almanız işlerinizi kolaylaştırabilir.
  • Kağıt türü kaliteli bir defter satın almanız defterlerin kolayca yırtılıp delinmesini önleyebilir.
  • Şekilleri, boyutları, renkleri ve kapak tasarımları ile tarzınızı yansıtan defterler satın almanız motive olmanızı sağlayabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Yaratıcılığın ortaya çıkmasına yardımcı olan özel tasarımlı defterler, çizimle uğraşanların yüksek performans göstermesini sağlayabilir.
  • Farklı seçenekleri ile ilgi çeken defter modelleri, sevdiğiniz kişilere hediye olarak da tercih edilebilir.
  • Set şeklinde satılan defterler, tekli satın almaya göre daha çok ekonomik olabilir.
  • Satın alacağınız defterler, içerisine düşülecek notların niteliğine göre farklı kalınlıkta seçilmelidir.
  • Sağlam yapıya sahip defterler satın almanız ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanmanızı sağlayabilir.