FİLTRELEME SEÇENEKLERİ Filtreleme Seçenekleri
Seçili Kriterlerde Ara

Pakete Dahil Kablo

LED Pil Göstergesi

Fiyat

TL

-

TL

Aynı Gün Kargo

Satıcı

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

aramanızda 5237 adet ürün bulundu.

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

aramanızda 5237 adet ürün bulundu.
Filtrele

1 / 88

Powerbank Fiyatları

Erişimi kolay, taşınabilir ve istediğimiz zaman kullanımımıza hazır taşınabilir şarj cihazı powerbank fiyatları desteklediği mAh birimine göre değişir. mAh denilen terimi miliamper/saat şeklinde açıklayabiliriz. Bu bir enerji birimi değil, ne kadar enerji depolayacağınızı gösteren bir rakamdır. Peki alabileceği enerjiyi ne kadar da doldurabiliriz? Durumu bir örnek vererek açıklayalım. Hızlı şarj cihazları (5v 2A) 2000 mAh bataryayı 2 saatte şarj eder. Piyasada çokça bulunan 10400mAh powerbank cihazını, hızlı şarj aletleri ile yaklaşık 5 saatte şarj edebiliyoruz.
 

Taşınabilir Şarj Cihazı

Powerbank nedir? Powerbank, gelişen teknolojinin doğurduğu bir ihtiyaçtır. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birçok işimizi ve ihtiyacımızı onlarla karşılamaya başladık. Fotoğraflar çekiyor, sosyal medyada istediğimiz yer ve alanda zaman geçiriyor, oyunlar oynuyor, kitap okuyor, video çekiyor ve daha birçok işi yapıyoruz. Ancak tüm bunlar başka bir sorun doğuruyor; şarjımız çok çabuk bitiyor. İşte bu noktada powerbank hayatlarımıza giriyor.
 

Taşınabilir Şarj Aleti

Günümüzde 50000 mAh’a kadar çıkabilen taşınabilir şarj aletlerinin, orijinalini almamız, birkaç şarjdan sonra powerbank’imizin halen yaşayacağı anlamına geliyor. Bu nedenle özellikle uzmanlar taşınabilir şarj depolama cihazı alınacağı zaman, kesinlikle yan sanayi ürünlerinden uzak durulmasını tavsiye ediyorlar. Bunun yanında powerbank’ler Lithium-ion ya da Lithium-Polymer oldukları için ısıyı sevmezler. Çok sıcak durumlarda sakladıkları enerji kapasiteleri (mAh) düşmektedir.
Sayfa Başına Dön