Siz Sağlık Hizmetlerİne Kolayca Ulaşın diye, "Farkı" Bizden!

Devlet hastanelerinde ve anlaşmalı özel hastanelerde SGK teminatının üzerindeki maliyeti biz karşılıyoruz, size sağlıklı ve kaliteli bir hayatı yaşamak kalıyor.

Hemen AL!

Eureko Sigorta olarak, SGK ile anlaşmalı özel hastanelerden aldığınız hizmetlerdeki farkı ödeyerek herkesin kaliteli sağlık hizmeti almasını sağlıyoruz.

TEMİNATLAR

 • CHECK-UP HİZMETİ

  Genel Dahili Muayene, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Total Kolesterol hizmetleri kapsanır.

 • DİŞ BAKIM HİZMETLERİ

  Diş Hekimi Muayene, Röntgen, Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar.

 • AYAKTA VE YATARAK TEDAVİ HİZMETİ

  Yatarak Tedavi Teminatı ile kaza ve/veya hastalık sonucu dahili yatış, yoğun bakım, ameliyat, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale ve koroner anjiografi giderleri acil tıbbi durumlar dışında poliçe başlangıç tarihinden 30 gün sonra geçmesi güvence altında olur.

  Ayakta Tedavi Teminatı ile bekleme süresi olmaksızın doktor muayene, her türlü laboratuvar tetkikleri ve röntgen ile fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleriz güvence altında olur.

 • KONTROL MAMOGRAFİ HİZMETİ

  40 yaş üstü kadın sigortalıların yılda 1 kez ücretsiz olarak mamografi hizmeti almaları sağlanır.

Merak Ettikleriniz

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı özel hastanelerden fark ödemeden hizmet almanızı sağlar. SGK ile anlaşması bulunan dilediğiniz özel sağlık kurumunda, istediğiniz doktordan hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK teminatının üzerinde olan yüksek maliyetli sağlık harcamalarındaki farkı ödemek zorunda kalmazsınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan kimler yararlanabilir? Yabancı uyruklu kişiler bu kapsamda mıdır?

SGK’li olan herkes (yabancı uyruklu kişiler dâhil) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk defa yaptıracak olan kişilerin 69 yaşından küçük olması gerekmektedir.

Poliçemi nasıl yaptırabilirim?

Poliçelerimiz hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için www.garanti.com.tr’yi veya Garanti Bankası Şubelerini ziyaret edebilir ya da 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.