GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Seçili Kriterlerde Ara

Battaniye

kategorisinde 2403 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Battaniyesi

Bebek battaniye çeşitleri arasında birçok farklı renge, desene ve kumaş yapısına sahip model bulunur. Bebek battaniye modelleri, bebekleri kış aylarında sıcak tutan en gerekli ürünlerin başında gelir. Bebek battaniyesi seçiminde en önemli konulardan biri de bebek battaniyesinin hangi amaçla kullanılacağıdır. Kullanım amaçlarına göre birçok farklı bebek battaniyesi bulunur. Bu çeşitlerin içerisinde yataklık bebek battaniyesi, beşik battaniyesi, kundak bebek battaniyesi ve güvenlik amaçlı kullanılan bebek battaniyeleri en sık kullanılanlar arasında yer alır.

Yataklık Bebek Battaniyesi

Battaniye

Bebek battaniyeleri arasında en bilinenleri çok yönlü ve işlevsel yapıları ile bilinen yataklık bebek battaniyesi modelleridir. Belli bir yaşın üzerindeki bebekler için mutlaka yataklık bebek battaniyeleri kullanılmalıdır. Bu basit ve hafif modellerin alanı yaklaşık 1 metrekare kadardır. Yataklık bebek battaniyeleri, bebek yataklarında ve daha birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir. Bebek ve yer arasına serilebilecek battaniyeler, bebekler ve dış ortam arasında bir bariyer görevi görür. Böylelikle bebekler, olası tehlikelerden korunabilir.

Kundak Battaniyesi

Battaniye

Kundak battaniyesi, birçok özelliği bakımından güvenlik amaçlı bebek battaniyelerine benzer bir yapı taşır. Kundak battaniyelerini ayıran özellik ise birçok farklı eklentisi sayesinde bebeklerin kolay bir şekilde kundaklanmasını sağlamasıdır. Kundak battaniyeleri, bebeklerin altının kolay değiştirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu sayede anneler ve babalar da bebeklerin altlarını değiştirirken rahat eder. Ayrıca, kundak battaniyeleri bebeklerin uyurken daha rahat olmalarını sağlamalarıyla da bilinir. Genellikle yün ham maddeden üretilen bu battaniyelerin üzerinde çeşitli hayvan figürleri de bulunabilir.

Beşik Battaniyesi

Battaniye

Bebek beşiklerinde kullanılmak üzere birçok farklı beşik battaniyesi modeli bulunur. Beşik battaniyeleri üretilirken önem verilen kavramların başında güvenlik ve rahatlık gelir. Bebeklerin beşik içerisinde rahat bir şekilde uyuyabilmeleri için beşik battaniyesi çeşitlerinin önemli bir rolü vardır. Beşik battaniyeleri, birçok farklı renk ve desen seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Üzerindeki hayvan figürleri sayesinde bu modeller, birçok bebeğin hafızasında yer eder. Beşik battaniyeleri, küçük bebekler için sıklıkla tercih edilir.

Bebek Battaniyelerinin Avantajları

  • Bebek battaniyeleri, özellikle kış aylarında bebekleri sıcak tutmak için gerekli olan aksesuarların başında gelir.
  • Isınma ihtiyacı için kullanılabilecek bebek battaniyeleri, bebeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla da kullanılabilir.
  • Bebek battaniyeleri, birçok farklı renk ve desen seçeneği ile bebeklerin dikkatini çeker.
  • Üzerlerindeki sevimli figürler, hem erkek hem de kız bebeklerin ilgisini çekebilir.
  • Her mevsim için uygun kalınlıkta modeller, rahatlıkla bulunabilir.

Bebek Battaniyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bebek battaniyesi seçerken önemli konulardan biri ürünün imal edildiği malzemedir. İnsan sağlığına zararı olmayan ham maddelerden üretilen bebek battaniyesi modelleri satın alınmalıdır.
  • Kaliteli bir malzemeden yapılan bebek battaniyeleri, daha uzun süre kullanılabilir.
  • Bebek battaniyesi seçiminde önemli konulardan bir diğeri de battaniyenin kullanım amacıdır. Farklı kullanım amaçları için farklı battaniye çeşitleri mevcuttur.
  • Çocukların sevecekleri hayvan ve bitki figürlerine sahip modeller tercih edilmelidir.
  • Bebek battaniye fiyatları markadan markaya değişiklik gösterir. Bu nedenle battaniye satın alırken uygun fiyata kaliteli ürünler vadeden bebek battaniye markaları seçilmelidir.