FİLTRELEME SEÇENEKLERİ Filtreleme Seçenekleri
Seçili Kriterlerde Ara

Çift Yönlü Kullanım

Ebeveyn Penceresi

Fiyat

TL

-

TL

Aynı Gün Kargo

Satıcı

Bebek Arabası

aramanızda 2389 adet ürün bulundu.

Bebek Arabası

aramanızda 2389 adet ürün bulundu.
Filtrele

1 / 40

Bebek Arabaları

Ailenizin en küçük bireyinin, dış dünyaya açılırken rahatını belirleyecek olan en büyük katkı bebek arabası olacak kuşkusuz. Tam bu nedenle günümüzde bebek arabaları oldukça farklı model ve becerilere sahiptir. İkizler için özel tasarlanmış ikiz bebek arabası ya da çift yönlü kullanım özelliği olan arabalar gibi. Günümüzde üretilen bebek arabaların neredeyse hepsinde güneşlik, yani tente zaten oluyor. Ancak bunun yanında bebek arabası yağmurluk özelliğine sahipse, arabanız yağmurlu havalarda bebeğinizi ıslanmaktan kurtaracaktır. Ayrıca kimi bebek arabası koltuğu, 4 kademeye kadar sırt ayarı özelliğine sahip. Bebeğinizin ayaklarını sıcak tutması açısından önemli olan ayak örtüsü de kimi bebek arabalarında kendiliğinden mevcut.
 

Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabasının sahip olduğu özelliklerle doğrudan orantılı olarak fiyatlar değişmektedir. Özellikleri bir yana, ayrıca markadan markaya da fiyatlarda önemli bir değişiklik oluyor. Ülkemizde en çok tercih edilen markalar ise Chicco bebek arabası, Baby2Go bebek arabası ve Inglesina bebek arabası olarak görünüyor.
 

Bebek Arabası Modelleri

3 tekerli bebek arabası ile manevra kabiliyetiniz daha da iyi oluyor. Ayarlanabilir tutma sapı sayesinde kısa ya da uzun, her boyda insan daha rahat kullanabiliyor. Kimi bebek arabası modelleri süspansiyon sahibiyken, kimi modellerin lastikleri dolgu teker ya da şişme lastik oluyor. Başka bir önemli nokta, bebek arabanız çift yönlü kullanım özelliği olması. Ebeveyn penceresi olan, bebek arabaları, tente kapalıyken dahi bebeğinizi görebileceğiniz anlamına gelir.
Sayfa Başına Dön