GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Bebek Arabası, Puset

kategorisinde 2766 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek Arabası, Puset

Bebek arabası, küçük çocuğu veya yeni bebek sahibi olan ebeveynler için olmazsa olmaz araçlardan biridir. Ulaşımı kolaylaştıran, bebeğin rahat etmesini sağlayan bebek arabası modelleri ise farklı özellikte ve fiyatta sunulur. Ebeveynlerin ihtiyacına ve bütçelerine göre farklı birçok seçeneği olan bebek arabaları, bebeğin yarı oturur pozisyona gelebildiği dönemden itibaren kullanılabilir. Özellikle kilo sebebiyle 7. aydan sonra çok ihtiyaç duyulan arabalar, çok fazla yıpranmadığı sürece 3-4 yaşına kadar kullanılabilir.

  • Cybex Bebek Arabası, Puset
  • Mamas&Papas Bebek Arabası, Puset
  • Maxi-Cosi Bebek Arabası, Puset
  • Chicco Bebek Arabası, Puset
  • Kraft Bebek Arabası, Puset
"

Klasik Bebek Arabaları

Bebek Arabası, Puset

Klasik bebek arabaları: Her yerde rahatlıkla bulunabilecek bu tür bebek arabalarında ayarlanabilir koltuk, alt kısımda eşya koymak için sepet, bebeğin ayaklarını koymak için dizayn edilen ayaklık ve güneşin-rüzgarın önünü kesmeye yarayan tente detayları yer alır. Her modelde olmasa da bazı standart arabaların ön kısmında hem çocuğun öne doğru düşmesini engelleyen hem de eşyalarını koymaya yarayan tepsi bulunur.

Baston ve Travel Sistem Bebek Arabaları

Bebek Arabası, Puset

Travel sistem bebek arabaları: Genel olarak bebek arabaları fiyatları benzerlik gösterse de travel sisteme sahip olanlar, hem görünüm hem de bütçe yönünden diğer modellerden ayrılır. Ağır ve büyük bir yapıya sahip olması, arabanın standart modellere göre daha uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca bebek arabası puset kullanımı için de ayrı bir bölme bulundurur. Bu açıdan her türlü kullanım olanağına aynı anda sahip olmak isteyenler için ideal modeller arasında yer alır. Baston bebek arabaları: Hafif, zarif bir tasarıma sahip olan baston tipi, en kullanışlı bebek arabası modelleri arasında yer alır. Genellikle 6.aydan itibaren kullanılmaya başlanan bu tip arabalar, bazı ebeveynler tarafından yedek olarak tercih edilebilir. Bununla birlikte, tek başına da rahatlıkla kullanılabilir. Kullanışlı, pratik ve uygun fiyatlı bebek arabası tavsiyesi isteyenler için çoğunlukla bu tip arabalar önerilir.

Pusetin Faydaları

Bebek Arabası, Puset

Çocuğun ilk aylarında hayat kurtaran nitelikler sunan puset modelleri, hem ebeveynlerin hem de bebeğin daha konforlu zaman geçirmesine yardımcı olur. Dayanıklı malzeme yapısına sahip olan kaliteli modeller, kötü hava koşulları ya da olası darbelerden bebeğin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca puset sayesinde bebek ile dışarı çıkmak hem daha kolay hem de daha keyifli bir hale gelir. Farklı özelliklere sahip birçok çeşidi olan pusetler, bebeklerin ilk aylarında rahat zaman geçirmesi, hatta bazen uyumaları için önemli bir aracıdır. Bu yüzden puset çeşitleri arasında seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Puset seçiminde öncelikle ağırlığına dikkat edilmeli, uzun süreli kullanılacaksa özellikle ağır olan modeller tercih edilmelidir. Yere sağlam basan dengeli pusetler, hem kullanım kolaylığı hem de ekstra bir güvenlik sağlar. Bu sebeple dört tekerlekli olan puset modelleri tercih edilmelidir. Bunun dışında pusetin tek elle kullanılabilirliği, kol uzunluğunun ayarlanabiliyor olması ve katlanabilme özelliği de diğer dikkat edilmesi gereken unsurları arasında yer alır.

GittiGidiyor BLOG

Bebek Arabası Mı, Baston Puset Mi?

Bebek Arabası mı, Baston Puset mi?

Anne kucağından sonra bebekleri emanet edebileceğiniz en doğru eşyalar, bebek arabaları ve pusetlerdir. Bu araçlar arasından seçim yaparken de güvenlik ve sağlık koşulları her zaman en başta gelir.

DEVAMINI OKU
Portbebe Nedir, Nasıl Kullanılır?

Portbebe Nedir, Nasıl Kullanılır?

Portbebe, bir nevi anakucağı işlevi görerek ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Peki portbebe çeşitleri nelerdir? Nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt arıyorsanız sizin için derlediğimiz bu yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Bebek Arabası Mı, Baston Puset Mi?

8 Adımda Bebek Arabası Seçimi

Bebeğiniz için güvenli ve konforlu, sizin için kullanımı kolay bebek arabasını seçmek karmaşık bir iş olabilir. Çünkü birçok markanın farklı modelde ve özellikte bebek arabası bulunuyor.

DEVAMINI OKU