GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Diş Macunu

kategorisinde 3398 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kullanıcı tipi için arıyorsunuz?

Diş Macunu

Ağız ve diş sağlığı için önemli bir konuma sahip olan diş macunu modelleri, farklı seçenekleri ve formülleri ile her ihtiyaca karşılık veriyor. Dişlerin daha sağlıklı olması için hazırlanmış olan onlarca farklı diş macunu, dişlerinizi fırçalayabilmenize yardımcı oluyor. Florürsüz diş macunu modelleri hassas dişlere sahip olanların yardımına koşarken doğal diş macunu çeşitleri, bitkisel özler ile dişlerinizi korumanıza katkı sağlıyor. Sektörün öncüsü diş macunu markaları tarafından hazırlanmış olan birbirinden farklı diş macunu seçenekleri, parlak ve beyaz dişlere kavuşmanıza ortam hazırlıyor.

 • Oral-B Diş Macunu
 • Colgate Diş Macunu
 • Sensodyne Diş Macunu
 • Signal Diş Macunu
 • İpana Diş Macunu

Sağlıklı Dişler Sağlayan Diş Macunu Modelleri

Diş Macunu

Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan diş macunu fiyatları her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Beyazlatıcı etkiye sahip olan siyah diş macunu seçenekleri, hızlı ve pratik bir beyazlık sağlıyor. Diş minelerinin daha güçlü olması için geliştirilmiş olan florürlü diş macunu modelleri ise dişlerinizi daha sağlam ve dayanıklı olmasına katkıda bulunuyor. Farklı özler ile hazırlanmış olan çocuk diş macunu seçenekleri çocukların küçük yaşlarda diş fırçalama alışkanlığı kazanmasına imkân tanırken aynı zamanda da güçlü ve beyaz dişlere sahip olmasına ortam hazırlıyor. Doğal bitki özleri ile geliştirilmiş olan organik diş macunu çeşitleri ise keyifli bir diş fırçalama deneyiminin yanı sıra sağlam dişleri de beraberinde getiriyor.

Etkili ve Güçlü Diş Macunları

Diş Macunu

Beyazlatıcı etkiler ile hazırlanmış olan kömürlü diş macunu modelleri, dişlerinizin çok kısa süre içerisinde beyaz bir görünüme kavuşmasına yardım ediyor. Diş minesinde oluşan plakları ortadan kaldıran bitkisel diş macunu seçenekleri, zararlı madde içermeyen yapıları sayesinde de dişlerinizi koruyor. Diş kaybını ve kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için hazırlanmış olan diş macunu çeşitleri, kaliteli ve etkili bir gülüşe kavuşmanıza ortam hazırlıyor. Karbonlu diş macunu seçenekleri hızlı ve etkili bir çözüm sunarken misvak özlü diş macunu seçenekleri dişlerinizin doğal bir ışıltıya kavuşmasına katkıda bulunuyor. Özel formüller ile hazırlanmış olan mor diş macunu çeşitleri güçlü dişlere sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda da ağız sağlınızı koruma noktasında size yardım ediyor.

Beyaz Dişlere Sahip Olun

Diş Macunu

Estetik bir gülüşe ve sağlıklı dişlere sahip olmanız için hazırlanmış olan birbirinden kaliteli diş macunu seçenekleri dişlerinizi korumanıza yardım ediyor. Kişisel bakımına özen gösterenler için geliştirilmiş onlarca ürün beyaz ve sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlıyor. Glütensiz diş macunu seçenekleri glüten alerjisi olanlar için sunuluyor. Karanfilli diş macunu, çilekli diş macunu, Hindistan cevizli diş macunu ve çay ağacı diş macunu gibi seçenekler farklı özleri ile keyifli bir diş fırçalama imkânı hazırlıyor. Farklı farklı özler ile hazırlanmış olan Türk malı diş macunu modelleri de yine kategori içerisinde sizleri bekliyor. Hassas dişler için hazırlanmış olan hassas diş macunu seçenekleri, diş ve diş etlerini korurken aynı zamanda da rahatlatıcı bir etki yaratıyor. Jel diş macunu modelleri pratik bir kullanım sunuyor, mavi diş macunu ve yeşil diş macunu seçenekleri dişlerin etkili bir koruma altında kalmasına imkân hazırlıyor. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, birbirinden kullanışlı ağız ve diş bakım ürünleri için Ağız & Diş Bakım kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Diş Macunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Diş ve diş etlerinizi göz önünde bulundurarak diş macunu seçin.
 • İçerdiği maddelere göz atarak alerjen özelliklere dikkat edin.
 • Beyazlatıcı etkiye sahip kömürlü macunlara göz atın.
 • Çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için çocuklara özel hazırlanmış ürünleri tercih edin.
 • Mümkün olduğunca organik ve bitkisel ürünlere yönelin.

Bunlara da Dikkat

 • Gün içerisinde mutlaka en az iki kere dişlerinizi fırçalamayı unutmayın.
 • Diş macununuzu uzun süreli kullanabilmek için kapağı açık bir şekilde bırakmayın.
 • Ferah bir nefese sahip olmak için nane aromalı modellere de göz atın.
 • Ekonomik bir alışveriş için set şeklinde hazırlanmış ürünleri tercih edin.
 • Ağız ve diş sağlığınızı korumak için düzenli olarak diş macunu kullanın.

GittiGidiyor BLOG

Ağız Bakımı Nasıl Yapılır?

Ağız Bakımı Nasıl Yapılır?

Yaşamın neredeyse ilk yıllarından başlayarak ağız bakımı nasıl yapılır ve ağız bakımı yapmanın önemi konusunda bilgi sahibi oluyoruz. Ancak bu bilgiyi ne kadar tazeliyor ve uyguluyoruz konusu biraz karmaşık. Her ne kadar düzenli olarak dişlerimizi fırçalasak da, acaba tek başına bu yeterli mi?

DEVAMINI OKU
Dişleri Beyazlatmak İçin Uygulayabileceğiniz 5 Yöntem

Dişleri Beyazlatmak İçin Uygulayabileceğiniz 5 Yöntem

Doyasıya bir gülümseme için kusursuz dişlere sahip olmak hepimizin hayali. Bunu sağlamak için evde diş beyazlatma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanız ve daha beyaz dişler için hemen uygulamaya geçmeniz yeterli. İşte karşınızda 5 diş beyazlatma yöntemi ve ihtiyacınız olanlar!

DEVAMINI OKU
Diş Macununun Daha Önce Hiç Duymadığınız 9 Kullanım Alanı

Diş Macununun Daha Önce Hiç Duymadığınız 9 Kullanım Alanı

Genelde günlük olarak kullandığımız malzemelerin bilmediğimiz en az bir kullanım alanı daha oluyor. Diş macunu ise bu konuda hayli iddialı ürünlerden biri. Şaşırtıcı ve son derece kullanışlı taktiklerle diş macununuz artık çok daha fazla iş görecek. Denemekte fayda var!

DEVAMINI OKU